Philips Sonicare elektrikli diş fırçası ile etkin plak temizliği

0

Gelişmiş Sonic teknolojisine sahip Philips Sonicare elektrikli diş fırçası, normal diş fırçalarına kıyasla plağı 3 kata kadar daha fazla çıkarırken, diş etlerinizi de koruma altına alıyor.

Hayatı kolaylaştıran ürünleri ile kullanıcılarına konfor sağlayan Philips, elektrikli diş fırçaları için geliştirdiği üstün Sonic teknolojisi ile etkin bir ağız temizliği sunuyor. Bünyesindeki Sonic teknolojisi sayesinde Philips Sonicare 2100 serisi şarjlı diş fırçası, diş aralarında ve diş eti çizgisi boyunca mikro kabarcıklar oluşturarak etkili plak temizliği sağlarken, normal diş fırçalarının iki ayda yaptığı temizliği yalnızca 2 dakikada kolayca yapmanıza imkân sağlıyor.

Normal diş fırçasına kıyasla plağı 3 kata kadar daha fazla çıkaran Philips Sonicare 2100 şarjlı diş fırçası, QuadPacer özelliği ile (30 saniyede bir yer değiştirme uyarısı) ağzınızın her bölgesini temizlemek için doğru süreyi ayırmanıza yardımcı olurken, Smartimer (2 dakikalık akıllı zamanlayıcı) özelliği ile de önerilen iki dakikalık fırçalama süresi dolduğunda otomatik olarak temizliği durduruyor.

İnce, hafif ve ergonomik tasarımı sayesinde elinizde rahat bir kullanım olanağı sunan Philips Sonicare 2100 şarjlı diş fırçası, 14 güne kadar dayanan pil ömrü sayesinde de istediğiniz anda istediğiniz yerde kablosuz bir şekilde diş temizliğinizi yapmanıza olanak sağlıyor.

Cevap bırakın