Philips OLED TV’lere EISA ödülü

0

TP-Vision, Philips OLED televizyonları ile bu sene prestijli 2 EISA ödülü birden alarak dikkatleri üzerine çekti. İşte detaylar…

TV dendiğinde akla ilk gelen teknoloji şirketlerinden biri olan TP Vision, televizyon kategorisi ürünleriyle prestijli EISA Ödülü’nü kazanmaya devam ediyor. Marka, bu sene de iki farklı OLED modelini bu galibiyete dahil etti. TP Vision, Fidelio’nun relansmanıyla beraber kulaklık ve soundbar kategorilerinde iki adet EISA Ses Ödülü alarak toplam dört ödülle ayrıldı.

Philips OLED TV’ler, 5 yıldızlı ürün değerlendirmeleri ve grup testleriyle tüm Avrupa Medyası tarafından uzun süredir tam not alıyor. Bugüne kadar TV kategorisinde birçok EISA Ödülü almaya hak kazanan marka, Fidelio markasının relansmanından yalnızca iki sene sonra sound ürünlerindeki başarısını da kanıtladı.

Prestijli ödüller…

Dünya çapında tüketici teknolojisi gurularından oluşan ve 29 ülkeden 60 önde gelen teknoloji dergisinin katılımıyla gerçekleşen EISA (Expert Imaging & Sound Association), yaklaşık 40 yıldır son teknolojiye sahip ve sektöründe çığır açan ürünleri oyluyor.

Alanında uzman kişilerden oluşan jüri, her sene en çok tercih edilen, en yüksek performans ve yenilikçi teknolojiye sahip, özgün dizayna sahip ürünleri EISA Ödülleri’yle onurlandırıyor.

Cevap bırakın