Philips OLED televizyonlarda görüntü kalitesi artıyor

0

3. Nesil P5 görüntü işleme motoru, Philips OLED televizyonlara daha yüksek işlemci gücü ve görüntü kalitesi performansı sağlıyor. İşte detaylar…

Philips OLED TV’nin 803 ve 903 modelleri 2018 yılında 43’ten fazla ödül kazandı. Ayrıca iki bağımsız görüntü testinde ilk sırada yer alan, Philips TV’nin ikinci nesil P5 görüntü işleme motoruna sahip olan OLED televizyonların en iyi görüntü kalitesi konusunda yeni referans standartlarını belirlediği geniş bir kesimce kabul edildi.

Philips 2019 OLED TV’ler yeni bir özellik olarak üçüncü nesil P5 görüntü işleme motoruna sahip. Üçüncü nesil görüntü işleme motoru; orijinal P5’in optimize edilmiş işlemci gücüne ek olarak, pazarda zaten lider konumda olan ikinci nesil P5 yongasında yüzde 20 oranında görüntü kalitesi iyileştirmesi için görüntü işleme zincirinin en önemli parçalarına ek bilgisayar gücü katan özel iki yongalı bir düzen içeriyor.

İddialı özellikler…

Philips TV, 2019 model yeni OLED setlerinden en son üretilen 6000 serilerine kadar tüm modellerinin yüzde 90’ında olmak üzere, HDR 10, HDR10+, Dolby Vision & HLG modellerinde Dolby Vision’a uyumlu olarak üretildi.

Orijinal Philips TV P5 motoru; Ses mükemmelliği, Netlik, Renk, Kontrast ve Hareket olmak üzere genel görüntü kalitesini tanımlayan 5 değişkenin her birini analiz etmek ve ayrı ayrı ele almak üzere tasarlandı.

Üçüncü nesil P5, Philips TV’nin benzersiz Mükemmel Doğal Gerçeklik özelliğine yönelik görüntü kalitesi iyileştirmeleri ve ayrıca daha iyi HDR performansı başta olmak üzere tüm kaynaklarda daha iyi bir gürültü azaltma, netlik ve kontrast sağlıyor.

Cevap bırakın