Philips M5000 Serisi ile tanışın

0

Philips 27M1N5200PA 68.5 cm Full HD 240 Hz Hızlı IPS paneli ile espor tutkunlarına hız yüklü, rekabetçi oynanabilirlik sunmaya tam anlamıyla uygun.

Gaming bir dönüşümden geçmekte, tıpkı oyuncuların oyun oynamaya yaklaşımlarında olduğu gibi. Kişisel bilgisayarda oyun oynama, iş sonrası yapılan aktivitelerde en sevilenlerden biri olmaya devam ederken pek çok oyuncunun ufku da yeni nesil konsol oyunları ile daha da genişlemekte. İşte bu talepleri karşılamak amacıyla, yeni Philips Monitörleri M5000 serisi söz konusu olan oyun ne olursa olsun, rekabet yoğunluğu ve ayrıntıyı beraberinde getiriyor.

Philips 27M1N5200PA 68.5 cm Full HD 240 Hz Hızlı IPS paneli ile espor tutkunlarına hız yüklü, rekabetçi oynanabilirlik sunmaya tam anlamıyla uygun. Geniş ekranı ve canlı renkleri ile dikkat çeken modelde tasarım da son derece sofistike çizgiler taşıyor.

Öte yandan Philips 32M1N5800A modeli de 144 Hz yenileme hızı ve evden çalışan kullanıcılar için çeşitli çok yönlü özelliklere sahip. Bu yönüyle hem iş hem eğlence konseptine göz kırpan model, yüksek segmente dair beklentlere yanıt vermeyi biliyor. İddialı model, üstelik 80 cm 4K UHD IPS ekranı sayesinde optimal görüntü kalitesi sunuyor.

Cevap bırakın