Philips Avent ile tanışın

0

Ebeveynler ve bebekleri için ürün ve çözümler sunan Philips Avent, İBS Yılın En Trend Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda tüketicilerle buluştu. 38 yıllık tecrübesi ile anne ve babaları ebeveynlik yolculuklarının her adımında destekleyen Philips Avent, sağlıklı nesiller için geliştirdiği ürünlerini fuarda tanıttı. 

10-12 Haziran tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda Philips Avent, 38 yıllık tecrübesini anne ve babalarla paylaştı. Philips Avent standında; anne ve babaların yaşamlarını kolaylaştıran ve bebeklerin rahat bir gelişim süreci geçirmesini sağlayan ürünler sergilendi, ‘İnci Candemir ile Prematüre Bebek Bakımı İpuçları’ konulu panelin yanı sıra emzirme ve bebek beslenme çözümleri ile ilgili çeşitli workshop ve aktiviteler de düzenlendi.

Philips Kişisel Sağlık Türkiye Ülke Müdürü Sibel Yıldız, “Philips olarak, 90 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet gösteriyoruz ve tam 38 yıldır Philips Avent markamız ile ebeveynlerin ve bebeklerinin, doğumdan itibaren, tüm deneyimlerinde yanlarındayız. Philips Avent ürünlerimiz arasında yer alan; göğüs pompası, buharlı pişirici, blender, sterilizatör, bebek telsizi, biberon ısıtıcı, biberon, emzik çeşitleri ve emzirme destek ürünleri ile anne ve babalarımızın hayatını kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz. Hamilelik+ ve Bebek+ uygulamalarımız ile hamilelik sürecinde ve sonrasında da ebeveynlerin yanındayız. Kendini sürekli tüketicilerinin ihtiyaçlarına göre yenileyen bir marka olarak ebeveynleri dinlemek, onlara çözümlerimizi anlatmak bizim için çok önemli” dedi.

 

Cevap bırakın