Philips 9002 OLED TV Red Dot Tasarım Ödülü kazandı

0

1491288386_Gorsel_90022017 serisinin amiral gemisi Philips 9002 OLED, Red Dot Ürün Ödülleri’nde tüketici elektroniği kategorisinde ödül aldı.

Red Dot Jürisi, Philips 9002 OLED’in inovasyon, hafiflik, son model görüntü kalitesi ve keskin çizgilere odaklanan teknolojisinden etkilendiğini ve bu özelliklerin yaşam alanlarına daha modern bir tat katacağını vurguladı.

Tasarımın dünya çapında kalite onayı kabul edilen Red Dot Tasarım Ödülleri’ne, her yıl 60’ın üzerinde ülkeden, kategorilerindeki en iyileri temsil eden 5.000’in üzerinde başvuru gerçekleşiyor.

Philips TV’nin Baş Tasarımcısı Rod White; ‘Her yıl ürünlerimizdeki performans, ses – görüntü ve malzeme – tasarım kalitesini daha ileri taşımak için daha fazla çalışıyoruz. Philips TV’yi Avrupa’nın bir numaralı TV markası haline getirmek bizim için çok önemli. Çabalarımızın sonucu olarak, benzersiz ürünümüzün Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görülmesinden büyük mutluluk duyuyoruz.’ dedi.

Philips 9002: Nefes kesen OLED teknolojisi modern tasarımla birleşiyor

Philips TV 9002, son teknolojiye sahip Avrupalı tasarım, birinci sınıf malzemeler, ultra ince OLED paneli, dar çerçevesi ve Philips markasının imzası niteliğindeki eşsiz, incecik alüminyum ayaklı kenar standıyla modernizmin öncüsü olarak göz kamaştırıyor.

Ürünün sahip olduğu UHD Premium özelliğiyle siyahlar artık daha siyah, beyazlar daha beyaz ve canlı renkler göz kamaştırıyor. Ultra ince ekran ve 3 taraflı ambilight teknolojisi sayesinde ışık duvara yansıyarak görüntü adeta ekrandan taşıyor izlenimi veriyor. Titreşim ve heyecan ekranın önüne yansıyarak izleyicinin deneyimini çok daha etkileyici bir hale getiriyor.

Media Markt’taki satışa sunulan Philips TV modellerini yakından incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın