PES 2021 EURO 2020 Güncellemesi ile bizi bekleyenler

0

Futbolun heyecanı EURO 2020 ile ekranlarda yaşanıyor. Milyonlarca futbolsever ülkelerin kıyasıya mücadelesini televizyonları başında izliyor ve tutkuyla destekledikleri takımları ve o takımların süperstarlarının futbol arzusunu ilgiyle takip ediyor. EURO 2020’nin lisans haklarına sahip olan KONAMI firması da PES 2021 içerisine getirdiği yenilikler ile oyuncuları bu heyecana davet ediyor.

Futbol her zaman futboldur. Heyecanıyla, seyir zevkiyle ekranları süsler. Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası gibi büyük organizasyonlar bu heyecanı daha da yukarı taşır. PES 2021 Season Update içerisine gelen ücretsiz data güncellemesi ile artık oyunseverler sahip oldukları PES 2021 sürümü ile EURO 2020 içeriklerine giriş yapabiliyorlar.

Normal oyunun aksine EURO 2020 temalı kupa ve yerel maç seçenekleri, resmi stadyum, kupa, resmi maç topu ve dahil olan 55 ülkenin milli takım güncellemeleri bizlere sunulmuş durumda. Konami’nin bu konuda şöyle de bir mesajı var. Oyuncu topluluğuna 1960 yılından beri düzenlenen turnuvanın UEFA’nın resmi partneri olarak bizlerle buluşturdukları için çok büyük gurur duyduklarının da altını çizmişler.

EURO 2020 başlaması ile birlikte tematik oyun içi etkinliklerine de başladılar. Haftalık periyotlarda dahil olabileceğiniz etkinliklerden bazıları şöyle:

Login etkinlikleri
Belli aralıklarla oyuncuların oyuna giriş yapması ve belirli oyun modlarında yer alması karşılığında günlük 25.000 GP, düzenli giriş yapıldığında ise haftalık 175.000 GP kazanma fırsatı bizlere sunulmuş. Kadro toparlamaya çalışan ve görev peşinde koşan oyuncular için iyi bir fırsat.

‘Legends: European National Teams’ Temsilcisi

Koleksiyoncu kutularından kariyerlerinde belli aralıklarda Avrupa Şampiyonalarında mücadele etmiş efsane oyuncuları kazanma fırsatı sunulmuş. İsimler gerçekten efsane diyebilirim.

A. PIRLO, B. ROBSON, CASILLAS, D. BERGKAMP, IRWIN, L. FIGO, L. MATTHÄUS, MORIENTES, P. NEDVĚD, PUYOL, R. GULLIT, R. KEANE, A. DEL PIERO, F. BECKENBAUER, F. INZAGHI, GUARDIOLA, INIESTA, J. CRUIJFF, M. OWEN, P. ČECH, P. VIEIRA, R.VAN DER VAART, S. GERRARD ve XABI ALONSO.

Yakın bir gelecek için ise UEFA EURO 2020’ye katılan milli takımlardaki çeşitli süper yıldızlar, oyunda özel portre tasarımlarıyla Öne Çıkan Oyuncular olarak yer alacak.

Yine süreç içinde belli zamanlarda milli takım bazında iyi oyuncular öne çıkan isimler olarak karşımıza gelecek. UEFA EURO 2020’ye katılan 12 farklı ülkedeki gelecek vaat eden ve kendini kanıtlamış oyuncular, oyunda Öne Çıkan Oyuncular olarak yer alacak.

PES serisinin en ikonik modu Matchday’de ise EURO 2020’ye özel etkinlikler bize sunuluyor.

Bütün bu içerikleri alabilmeniz için Veri Paketi güncellemelerini yaptığınızdan emin olmalısınız.

24/06/2021’da yeni bir Güncelleme Dosyası (Veri Paketi 7.00 ve 1.07.00 yaması) yayınlandı. Hemen aşağıda bu veri paketi ile eklenenler ve yapılan iyileştirmeleri görebilirsiniz.

■ Güncellemeler ve İlaveler

・ Güncellenmiş kulüp takımı amblemleri.

・ Güncellenmiş yüz modelleri.

・ Güncellenmiş oyuncu portreleri.

・ Güncellenmiş menajer resimleri.

・ Yeni krampon modelleri.

・ Güncellenmiş sinematik görüntüler ve animasyonlar.

・ Güncellenmiş anlatım verileri.

Veri Paketi 6 ile şu içerikler daha önce oyuna eklenmişti:

  • Almanya, İtalya, İspanya, Rusya, Macaristan, İsveç, Danimarka ve Romanya dahil olmak üzere güncellenmiş ulusal takım kitleri
  • Fransız oyuncu Antoine Griezmann, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, İskoç Liam Cooper, Danimarkalı Joakim Maehle ve Türk oyuncumuz Çağlar Söyüncü dahil olmak üzere güncellenmiş oyuncu görselleri
  • Resmi UEFA EURO 2020 hakem kitleri
  • Resmi UEFA EURO 2020 manşet rozetleri ve şampiyonluk rozeti

İster arkadaşlarınızla isterseniz tek başınıza bu heyecanı yaşayabilirsiniz. Klasik kupa maçları ile EURO 2020 heyecanını grup aşamasından başlatmak güzel bir deneyim olabilir. Keşke Road to EURO 2020 gibi mod bulunsaydı. Grup aşamasından değil de ilk elemelerden doğru bu heyecanı yaşayabilseydik. Yine de bize sundukları için KONAMI’ye teşekkürler. Pandeminin zorlukları içinde bütün koşulları oluşturarak bu heyecana biraz olsun bizi dahil ettiler.

Bu heyecana dahil olmak istiyorsanız PES 2021’i buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın