PES 2019 çıkış tarihi açıklandı

0

Beklenen açıklama nihayet geldi…

Türkiye’de liglerin sona ermesine sayılı hafta kala sonraki sezona dair merakla beklenen ilk duyuru tuttuğunuz takımın yeni transferiyle ilgili değil bu sefer, muhtemelen önümüzdeki sonbahar aylarında konsol veya PC ekranlarıyla daha yoğun temas halinde olmanızı sağlayacak oyunla ilgili. İşte PES 2019 için ilk ‘önemli’ bilgi ortaya çıktı!

Ülkemizde FIFA serisiyle uzun yıllardır amansız bir rekabet içerisinde bulunan serinin sonraki oyunu PES 2019 çıkış tarihi netlik kazandı. Uzun yıllardır eylül aylarında yayınlanan oyunun bu sene futbol oyunu meraklılarını bir miktar daha az bekletmesinin gündemde olduğunu şimdiden belirtelim…

Ve işte resmi bilgiler…

Yapılan resmi açıklamaya göre PES 2019, önümüzdeki Ağustos ayında çıkışını gerçekleştiriyor. Tarihler tam olarak verildi; Avrupa pazarı için çıkış 30 Ağustos 2018, bir diğer önemli oyun pazarı olan ABD için 2 gün daha önce, 28 Ağustos olarak duyurular gerçekleştirildi. ABD’li futbol oyunu meraklılarının futbolun beşiği İngiltere’yi de kapsayacak şekilde Avrupa’dan iki gün önce oyuna kavuşması gerçekten moral bozucu olabilir.

Öte yandan oyunla ilgili bazı bilgiler de aktarıldı. Özellikle karlı hava koşulları gibi daha gerçekçi atmosferik stadyumlar, geliştirilen grafikler ve oyuncu kartlarının PES 2019 özellikleri arasında sayılabileceğini görüyoruz.

Diğer bir önemli detay olarak da yapımın kapağında yer alacak isimler de açıklanmış durumda. Buna göre PES 2019 kapağında Barcelona’lı Cautinho yer alacak, özel versiyonda ise David Beckham’ı göreceğiz

Cevap bırakın