PES 2018’de yer alacak takımlar açıklandı

0

Yılın büyük bir heyecanla beklenen video oyunlarından biri de Pro Evolution Soccer (PES) 2018. Önümüzdeki haftalarda oyun meraklılarıyla buluşacak olan yapımın tüm zamanların en başarılı PES oyunu olup olmayacağı da netlik kazanmış olacak.

PES 2018’le ilgili merak edilen sorulardan biri, oyunda yer alacak ‘gerçek’ takımlardı. PES serisinin öne çıkan özelliği olan takımların büyük kısmının gerçek olmayan isimleri ile görülmesi durumunun yanında az sayıda kulüp, tam lisanslı logo ve formalarıyla tercih edilebiliyor. İşte bu kulüplerin isimleri resmi şekilde duyuruldu.

Konami Digital Entertainment açıklamasına göre PES 2018’de yer alacak lisanslı takımlar şöyle;

Avrupa

Arsenal, Fulham, Liverpool, Borussia Dortmund, Barcelona ve Valencia

Güney Amerika

Flamengo, Corinthians, River Plate, İndepediente, Colo Colo, Universidad de Chile, Club Alianza Lima ve Sporting Cristal

Milli Takımlar

Almanya, Brezilya ve Arjantin

Diğer kulüplerin isim ve logoları ise Konami tarafından değiştiriliyor. Manchester City, Real Madrid, PSG, AC Milan ve daha birçok takım gerçek kadroları ama farklı kulüp isimleriyle oyunda yer alacak.

Öte yandan PES 2018 demo çıkış tarihi de belli oldu. Buna göre oyunun demosu 30 Ağustos 2017’den itibaren oynanabilecek. Oyunun demosunun çıkacağı platformlar PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360.

Cevap bırakın