PES 2018 birbirinden iddialı görsellerle tanıtıldı

0

Türkiye’de en çok oynanan video oyunu serilerinden biri olmasının yanı sıra bir kültürün de temel taşı adeta PES serisi. Konami tarafından her sene önemli düzeyde geliştirilerek sunulan video yapımlarının 2018-2019 futbol sezonu için önümüzdeki aylarda yayınlanacak sonraki oyununa dair resmi duyuru gerçekleşti.

Genellikle haziran aylarında detayları paylaşan Konami, bu sene erken davrandı. Oyuna dair resmi görseller ve bir adet video paylaşıldı. Oyun meraklılarının heyecan katsayısını artıran detaylar da gelmeye başladı.

PES 2018 çıkış tarihi bilgisi de kamuoyuyla paylaşıldı. Buna göre iddialı yapım, 14 Eylül 2017’den itibaren oyun severlerle buluşmaya başlayacak. Öncesinde sınırlı versiyonlarının da yayınlanması bekleniyor.

Öte yandan oyunun PC tarafında da konsolda olduğu kadar güçlü standartlara sahip olacağı belirtildi. Geliştirilen oyun mekanikleri dikkat çekti; oyunda toplu savunma gibi bir dizi özellik, top kontrolünden serbest vuruşlara çok sayıda sistematiğin baştan aşağı yeniden tasarlandığı kaydedildi. Co-Op ve Random Selection Match gibi yeni modlar da oyunun öne çıkanları arasında yer alacak.

PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için gelecek olan PES 2018’e dair gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın