PES 2017’ye yeni stadyum, forma ve efektler eklendi

0

pes17_10

PES 2017 oyunu için ikinci ücretsiz içerik paketi yayınlandı. Oyuna birçok yenilik kazandırıldı. İşte detaylar…

Veri Paketi #2 adıyla gelen güncelleme, PES 2017’nin sunum ve saha özelliklerini geliştirmeyi esas alıyor. Oyuna yeni formalar, güncellenmiş ve geliştirilmiş futbolcu benzerlikleri, üç yeni stadyum ve PES 2017’nin önemli maç günü deneyimlerini ön plana çıkarak yeni sunum öğeleri ekleniyor.

Güncellemenin merkezinde 16 yeni forma ve Avrupa kulüpler futboluna damga vurdukları 2004-2005 sezonundan ikonik çizgili formaya ek olarak Liverpool FC’nin yenilenen Anfield Stadyumu da bulunuyor; PES 2017 bu yeni stadyumu içeren tek oyun.

Bu stadyuma Borussia Dortmund’un Signal Iduna Park ve Brezilya kulübü Palmeiras’ın Allianz Parque Stadyumu eşlik ediyor. Hem Anfield, hem de Signal Iduna Park ayrıca ünlü taraftar marşlarını da içeriyor: takımlar sahaya çıkarken ve maç sırasında ‘You’ll Never Walk Alone’ ve ‘Heja BVB’ marşlarının stadyumda yankılandığını duyabilmek mümkün.

neymar_face_scan_pes_2016

100’den fazla futbolcu görseli de iyileştirmeler geçirdi ve güncelleme oyuna Marco Reus, Neymar Jr, Adrian Ramos, Sadio Mane ve Lionel Messi başta olmak üzere birçok futbolcunun yenilenmiş hallerini ekledi. Taktik ekranlardaki pul resimleri de bu değişiklikleri yansıtacak şekilde güncellendi.

4K güncellemesi Aralık 2016’da

Diğer yenilikler arasında ufak hata düzeltmeleri, 11 yeni krampon stili ve geliştirilmiş UEFA Şampiyonlar Ligi sunum öğeleri bulunuyor. PlayStation Pro sistemleri için önceden duyurulan 4K modu Aralık ayında yayınlanacak olan bir sonraki ücretsiz güncelleme ile eklenecek.

Cevap bırakın