PES 2016 videosu yayınlandı

0

pes-2016

Yılın merakla beklenen spor oyunlarından Pro Evolution Soccer 2016 (PES 2016) için ilk video yayınlandı. Konami imzası ile gelecek oyun, PES serisinin iddiasını gözler önüne seriyor.

Son yıllarda yoğun eleştirilere maruz kalan PES serisi oyunları, Electronic Arts’ın geliştirdiği FIFA serisinin gerisinde kalmış, dünya genelindeki satışları ciddi düzeyde gerilemişti. Serinin 2016 yılı versiyonunun yayınlanıp yayınlanmayacğaı konusunda da bir takım olumsuz gelişmeler yaşanmıştı.

Örneğin Konami tarafından 2015 yılında yayınlanacak oyunlar listesinde PES 2016’ya yer verilmemişti. Ancak PES daha sonra yaptığı resmi açıklama ile oyunun yayınlanacağını duyurdu. Dünya üzerindeki fanlarının yüreğine adeta su serpercesine…

pes-2016

Beklentilere yanıt verilebilecek mi?

Oyun serisi, Türkiye’de ciddi bir takipçi kesimi tarafından merakla bekleniyor. Haberin devamında izleyebileceğiniz tanıtım videosu ise beklentilere bu kez oldukça iddialı yanıtlar vermeye hazırlanan bir furbol oyununun geldiğine işaret eder cinste.

Oyuna dair videoda öne çıkan futbolcu ise Barselona ve Brezilya milli takımının yıldızı Neymar. Arka plandaki müzik ise bir kasik olan We Will Rock You. Xbox One, PS4 ve PC için grafik detayları ile göz dolduracağının sinyallerini şimdiden veren bir oyun geliyor!

İşte o video… İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=9kgmiZSoG78

Cevap bırakın