Performansta fark yaratan sekizinci nesil iPad

0

Neural Engine birimine sahip A12 Bionic çipiyle, en popüler iPad modeli daha da güçlü bir deneyim sunuyor…

Apple, Neural Engine birimini giriş seviyesindeki iPad’e ilk kez getiren güçlü A12 Bionic çipe sahip sekizinci nesil iPad modelini tanıttı. 3199 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan bu geliştirilmiş model, göz alıcı 10.2 inç Retina ekran, gelişmiş kameralar ve tüm gün süren pil ömrüyle en popüler ve hesaplı iPad’de değerli özellikleri bir araya getiriyor.

iPad’de ilk kez, A12 Bionic artırılmış gerçeklik (AR) uygulamalarında, geliştirilmiş fotoğraf düzenlemede, Siri performansında ve daha fazlasında insanları gizleme ve hareket izleme gibi bir üst düzey yapay öğrenme özellikleri için Neural Engine birimine sahip.

A12 Bionic, iPadOS’in gücü ve Apple Pencil (1. Nesil) ile birlikte, yeni iPad çizim yapmak, not almak, belgeleri işaretlemek ve daha fazlası için mükemmel bir aygıttır. İnce ve hafif bir tasarıma sahip olan iPad taşınabilir ve dayanıklıdır ve ultra hızlı kablosuz performansı, Gigabit sınıfı LTE bağlantı desteğive gün boyu süren pil ömrüyle müşterilere evde veya yolda çalışma, öğrenme ve bağlanma özgürlüğünü verir. Touch ID ile, önemli bilgilerinizi güvende tutmak için iPad’inizin kilidini sadece parmağınızı kullanarak açmak basit ve güvenlidir.

Sekizinci nesil iPad çevre dostu olarak şekilde tasarlandı ve Apple’ın 2030’a kadar karbon nötr olma planını destekliyor. iPad’in kasası yüzde 100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretiliyor ve anakartındaki lehimlerde yüzde 100 geri dönüştürülmüş kalay kullanılıyo.

Cevap bırakın