Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelPerformans ve dayanıklılığı bir arada sunan akıllı telefon: LG K61

  Performans ve dayanıklılığı bir arada sunan akıllı telefon: LG K61

  LG’nin 2020 K Serisinin en gelişmiş telefonu LG K61, performans ve dayanaklılık özellikleri, geniş ekranı, uzun pil ömrü ve DTS-X 3D sinematik ses sistemi ile oyun severlerin en yakın arkadaşı olmaya aday. LG K61’in öne çıkan özellikleri bu haftaki yazımda değerlendirdim.

  Multimedya fonksiyonları, geliştirilmiş kamera özellikleri ve çok yönlü performansıyla dikkat çeken K61’de serideki diğer telefonlardaki gibi, yüksek çözünürlüklü bir ana kamera, geniş açılı lens, derinlik sensörü ve K serisinde bir ilk olan bir makro mercekten oluşan kamera olmak üzere dört arka kamerası bulunuyor. Bununla birlikte K61’in dörtlü kamerasında bulunan 48MP’lik ana lens, bir LG akıllı telefonda sunulan en yüksek çözünürlüklü kamera olma özelliğine sahip. Süper Geniş Açı Kamera, Derinlik Kamerası ve Makro Kameranın başarılı çözünürlüğü ile kullanıcılar, unutulmaz anlarını diledikleri zaman, diledikleri yerde ve diledikleri şekilde yakalayabiliyor.

  Süper geniş ekran, sürükleyici oyun deneyimi
  DTS-X-3D Sinematik Ses Sistemi ile dikkatleri çeken LG K61’in, 4000 mAh’lık bataryası, gün batımından gün doğumuna kadar ihtiyaç duyulan pil ömrünü sağlıyor. Süper keskin 6,5 inç 19,5: 9 FHD + FullVision ekran sunan K61 etkileyici görüntüleme deneyimini geliştirmek için öncekilerden daha ince çerçevelere sahip ve sinematik orantılı ekranlarla tasarlanmış durumda.

  Bildiğiniz gibi akıllı telefonlar çoğumuzun aynı zamanda çok fazla oyun oynadığı cihazlar. Öyle ki bazı telefonlar sırf bu segmente özel özelliklerle geliyor ve bu bağlamda tüketicisini yakalıyor. LG K61 de yukarıda bahsettiğim tüm bu dikkat çekici özelikleri ile oyun severlerin beklentilerini karşılama konusunda bana göre rakip tanımıyor. Oyun severlerin diledikleri yerde, diledikleri zaman, performanslarından ödün vermeden en hareketli oyunları bile oynamasına imkan tanıyan LG K61, uzun pil ömrüyle, şarj derdi olmadan oyun oynayabilme keyfi sunuyor. Etkileyici görüntüleme deneyimini geliştirmek için öncekilerden daha ince çerçevelere sahip ve sinematik orantılı ekranlarla tasarlanmış olan K61 heyecan verici oyunları, geniş ekranına taşıyabiliyor. D DTS-X sinematik ses sistemi ise, kullanıcıların kendilerini oyunun tam içerisindeymiş gibi hissetmelerini sağlıyor. 4GB RAM / 128GB ROM ise oyunların akıcı oynanabilmesini sağlıyor.

  Telefonum düştü korkusuna son
  Yükselen kurlar ile yukarı yönlü giden teknolojik cihaz fiyatları elimizdeki ürünlere daha iyi bakmamız gerektiğini bize gösteriyor. En azından hani şu 6 ayda bir telefon değiştirdiğimiz günler sanırım artık geride kalıyor. Elimizdeki cihaza iyi bakmak, ekran koruyucu ya da kılıf kullanmak elbette önemli ama telefonun belli koşullar için dayanıklı ve sağlam olması da diğer önemli konu bence. LG K61 dayanıklılık için MIL-STD-810G standardı ile akıllı telefon deneyimini sıradan telefondan üstün multimedya özellikli telefona yükseltmek isteyen tüketiciler için iyi bir alternatif oluşturuyor. LG K61, mobil telefon kullanıcılarının korkulu rüyası olan telefonun düşerek zarar görme derdine son veriyor. Amerikan Askeri Dayanıklılık Standardı olan MIL-STD-810G sertifikasına sahip olan LG K61, bu sertifikayı şok ve titreşim testleri dahil 8 farklı aşamadan başarıyla geçerek aldı. Güçlü izolasyon özellikleri ile yağmura dayanıklı olmanın yanı sıra düşme, bir yere çarpma gibi istenmeyen durumlarda sorunsuz kullanım imkânı sağlayan LG K61, 1 Yıl Ücretsiz Ekran Değişimi Garantisiyle birlikte geliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN