Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunPC için çıkan en sağlam 5 PlayStation oyunu

  PC için çıkan en sağlam 5 PlayStation oyunu

  PC için çıkan en sağlam 5 PlayStation oyunu hangileri? Sony’nin PlayStation’a özel çıkardığı oyunlar genelde harika olmuştur. İşte şimdi bu efsane yapıların PC’ye de geldiğine şahit oluyoruz. (ujackets.com)

  PlayStation serisi her anlamda efsane bir konsol serisi. İlk konsoldan PlayStation 5‘e kadar daima oyun sevelerin en çok ilgi gösterdiği konsol olmayı başaran PlayStation, aslında bunu biraz da özel oyunlarına borçlu. Her ne kadar Microsoft Xbox ile rekabeti sıkılaştırmaya çalışsa da Sony, PlayStation’a özel çıkardığı  oyunlar sayesinde buna pek müsade etmedi.

  Şimdilerde ise Sony’nin efsanevi oyunları, PC kullanıcıları için çıkış yapıyor. Biz de bu haberimizde PC için çıkan en sağlam 5 PlayStation oyununu mercek altına alıyor olacağız.

  Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu

  Uncharted: Legacy of Thieves Collection İnceleme

  Sony’nin PlayStation’a özel çıkardığı belki de en iddialı seri şimdi PC sahipleri tarafından da oynanılabiliyor. İlk olarak PlayStation 3’te başladığımız bu eşsiz macera, Uncharted 1,2 ve3 ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştı. Daha sonrasında Uncharted 4 ile PlayStation 4 evrenine taşınan seri, Uncharted: Kayıp Miras oyunuyla beraber başka bir seviyeye taşınmıştı. Şimdilerde ise bu oyunların hepsinni içerisinde barındıran bir koleksiyon PC sahiplerinin beğenisine sunuluyor. Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu; harika manzaraları, nefes kesen aksiyon görevleri ve eşsiz grafikleriyle oyun severler için efsanevi bir deneyim yaşatıyor.

  The Last of Us

  Duygu yüklü hikayesi sayesinde efsaneleşen The Last of Us da PC sahiplerinin oynayabileceği yapımlardan birisi. 200’ün üzerinde yılın oyunu ödülünü alan The Last of Us, takırdayanların sesini duyduğunuzda nefes bile almak istemeyeceğiniz kadar gerçekçi bir deneyim vadediyor.

  God of War

  PC için çarpıcı görsellerle daha da geliştirilen God of War, harika grafikleri ve eşsiz manzaraları ile harika bir oyun deneyimi yaşatıyor. Çıktığı dönemde PlayStation kullanan oyun severler tarafından yoğun ilgi göre God of War, şimdi PC için satın alınabilir durumda.

  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

  Marvel's Spider-Man Remastered

  Süper kahraman oyunları daima ilgi görmüştür. İşte onlardan birisi olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, şimdi PC için oynanabiliyor. Efsanevi sinematik manzaralar ile oyun severleri kendisine çeken yapım, Epic Games ve Steam platformları üzerinden indirilebiliyor.

  Days Gone

  Motosikletiyle değişen koşullarda hayatta kalmaya çalışan bir adamın hikayesine odaklanan Days Gone, çarpıcı grafikleri ve eşsiz çatışma deneyimleriyle PC kullanıcılarına harika bir oyun deneyimi sunuyor. 2019 yılında çıkan ve PS 4 Pro için geliştirlen Days Gone, distopik bir evrende var olmaya çalıştığımız bir evreni konu alıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN