Partileri taşınabilir hale getiren Sony MHC-V73D ile tanışın

0

Sony, “Yüksek Güçlü Ses Sistemleri” yelpazesine eklediği heyecan verici yeni modeli kamuoyuna tanıttı. Yeni MHC-V73D, çok yönlü ses ve ışık özellikleri, taşınabilir tasarımı ve yarattığı kusursuz eğlence atmosferiyle parti sevenler ve aileler için yepyeni seçenekler sunuyor.

“Yüksek Güçlü Ses Sistemleri” ailesinin yeni üyesi, iyileştirilmiş güç tüketimi ve geliştirilmiş ses kalitesi elde etmede kilit önem taşıyan yepyeni güncellemeleri ile öne çıkıyor. Örneğin horn tipi tweeter’ları kullanan “Yüksek Verimli Tweeter” ve orta horn tipi hoparlörleri kullanan “Yüksek Verimli Orta Menzilli Sürücüleri” sayesinde ses hem daha yüksek dalga boylarına çıkabiliyor hem de daha geniş bir alanı kaplayarak daha uzak mesafelere ulaşıyor.

Çok yönlü parti sesi!

Sony MHC-V73D üzerindeki yeni Çok Yönlü Parti Sesi sayesinde, önde ve arkada toplam dört tweeter ile sesin yayılım alanını yukarıya doğru genişletiyor, dans pistini müthiş bir işitsel şölene dönüştürüyor. Orta menzilli hoparlör, sesi hoparlörün önünden ve arkasından dağıtıyor. Orta frekanstaki sesler için gelişmiş netlik ile daha geniş bir alanı kapsayarak güçlü ve canlı sesler sayesinde tüm parti katılımcılarını mutlu edecek bir ses kalitesi yaratıyor.

Çok Yönlü Parti Sesi özelliği, ön ve arka tweeter’lar, orta menzilli hoparlör, woofer ve JET BASS BOOSTER’ın birleşimi sayesinde elde ediliyor.

Cevap bırakın