Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürPanasonic yeni medya işlemci serisini duyurdu

  Panasonic yeni medya işlemci serisini duyurdu

  Panasonic Connect Europe, ISE 2024’te iş akışlarını basitleştiren ve sürükleyici ortamlarda çoklu projeksiyon deneyimlerini geliştiren üç medya işlemcisinden oluşan ET-FMP50 Serisini duyurdu.

  Seri, iki kutu tipi cihaz (ET-FMP50/FMP20) ve bir Intel® SDM standardı SLOT uyumlu işlev kartı (ET-SBFMP10) içerir. Çoklu projeksiyon için özel olarak tasarlanan seri, manuel veya kamera tabanlı otomatik çarpıtma ve karıştırmanın yanı sıra medya oynatma işlevlerine sahiptir ve Panasonic çoklu projeksiyon ekosisteminde güvenilirliği artırırken çeşitli kullanıcı dostu özelliklerle iş akışını kolaylaştırır.

  Panasonic Connect Türkiye Ülke Müdürü Uğur Çağlar, “Zaman ve bütçe kısıtlamaları altında sürükleyici cazibe merkezleri inşa eden entegratörlerle FMP50 Serisi, karmaşık çoklu projektör ortamlarında basitlik ve güvenilirlik ihtiyacını karşılayarak Panasonic projeksiyon ekosistemleri için bütünsel bir medya dağıtım çözümü sunuyor. Üst düzey bir medya sunucusuna olan ihtiyacı azaltıyor, kablolama ve kurulum karmaşıklığını basitleştiriyor, birlikte çalışabilirliği artırıyor ve misafirler için görsel deneyimi güçlendiriyor.” dedi

  FMP50 ve FMP20 modelleri, kablolamayı azaltmak için projektörlerin yanına veya isteğe bağlı raf montaj kiti ile standart bir rafta kullanım için kompakt bir form faktörüne sahiptir. 4x HDMI™ üzerinden 3840 x 2160p içerik tuvali[1] çıkışını desteklerler. Herhangi bir ölçekteki filoları bağlamak için birden fazla ünite senkronize edilebilir. SBFMP10 modeli, 3840 x 2160p sinyallerinin kodunu çözmek için uyumlu projektörün Intel® SDM’ye hazır yuvasına takılır.

  Tüm ürünler, düz veya kavisli yüzeylerde dahili manuel veya kamera tabanlı otomatik geometri ayarı, kenar eşleştirme ve siyah seviyesi ayarı sunar. Panasonic projektörlerle sorunsuz uyumluluk için optimize edilen operatörler, hataları daha kolay bir şekilde giderebilir ve ortak bir üreticiden destek alabilir. Panasonic’in Çoklu İzleme ve Kontrol Yazılımı ile uyumluluk, uzaktan durum kontrollerine[2] olanak tanır. İçerik oynatma, belirli bir programa göre otomatikleştirilebilir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN