Panasonic yeni LCD projektör serisini duyurdu

0

Ofis ve sınıflar için geliştirilen Taşınabilir PT-LB426 Serisi ve Kısa İzdüşümlü PT-TW381R Serisi LCD Projektörler; kontrastı, bağlantı imkanlarını ve esnekliği arttırıyor.

Panasonic, ultra uzun kullanım ömrü, düşük toplam sahip olma maliyeti ve yüksek kontrastlı görüntü kalitesi sunan iki tane düşük maliyetli LCD projektör serisini duyurdu. Ofis ve sınıflar için ideal olan bu yeni seri, 3100-4100 lm arasında değişen WXGA ve XGA çözünürlük ve parlaklık sunan altı adet PT-LB426 Serisi taşınabilir ve dört adet PT-TW381R Serisi kısa izdüşümlü LCD projektör modelinden oluşuyor. Bu yeni seri, mevcut ürün çeşitlerini daha yüksek kontrastlı görüntüler ve daha geniş bağlantı seçenekleriyle güncelliyor.

Her iki seri de iyi aydınlatılmış sınıflarda ve toplantı alanlarında kullanım ömürleri boyunca neredeyse hiç bakım gerektirmeden mükemmel netlikte görüntüler sunuyor. Bu yeni projektörler; kolay taşınmaları, sezgisel kullanımları ve kurulum esneklikleriyle tüm personelin uygun ve yüksek kaliteli görsellerden kolayca faydalanmasını sağlıyor.

Panasonic Business Avrupa Pazarlama Müdürü Hartmut Kulessa, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Bu en yeni seri; kullanımı kolay, güvenilir ve esnek bir projektörde profesyonel görüntüler isteyen kısıtlı bütçeye sahip kurumlar için geliştirildi. Sunum yapan kişiler, bu serinin kalite ve kullanım kolaylığından, yöneticiler de neredeyse hiç bakım gerektirmeyen yapısından faydalanıyor.”

Cevap bırakın