Panasonic Toughbook T1 tanıtıldı

0

Japon teknoloji şirketi Panasonic, Android işletim sistemine sahip yeni akıllı telefon modeli Toughbook T1’i lanse etti.  

Akıllı telefon endüstrisinde büyük ekran, ince tasarım ve hafiflik günümüzün üç önemli trendi olabilir, ancak konuya çok daha farklı bir açıdan yaklaşan üreticiler de yok değil. Panasonic bunlardan biri. Geliştirdikleri Toughbook T1 modeli –iri yarı- tasarımına karşın radyasyona karşı dayanıklılık gibi inovatif özellikler sunuyor.

Toughbook T1, Panasonic’in son dönemde lanse ettiği en iddialı akıllı telefon modellerinden biri durumunda. Cihaz, dayanıklılık konusunda son derece yetenekli olan model, kendi segmenti adına son derece ilginç iki özellik olark, aynı zamanda ince ve hafif.

1280 × 720 piksel çözünürlüklü 5 inç ekrana sahip olan Panasonic Toughbook T1, 1,3 cm kalınlık ve 230 gram ağırlık ölçülerine sahip. Şoka ve 1,5 metre yükseklikten düşmeye karşı dayanıklı olan akıllı telefonda MIL-STD-810G askeri sertifikası bulunuyor. Zira yüksek sıcaklıklar ya da donma gibi iklimsel koşullar ve radyasyon gibi etkilere karşı dayanıklı. Android 8.1 Oreo işletim sistemi, entegre barkod tarama, 4K çözünürlüklü kamera diğer öne çıkan özellikler arasında yer alıyor.

Akıllı telefonun fiyatı beklenildiği gibi, yani pek de mütevazı değil, yurt dışı fiyatının 1499 dolar olacağı kaydediliyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. ‘Teknoloji Dostunuz’ MediaTrend’i takipte kalınız.

Cevap bırakın