Panasonic TOUGHBOOK Avrupa’da dayanıklı notebook segmentinde lider

0

VDC Research’e göre Panasonic TOUGHBOOK dayanıklı notebook ve tabletlerinin gelire göre satış payı, kendisine en yakın ilk dört rakibinin toplamından daha fazla.

Panasonic TOUGHBOOK, uzman analiz firması VDC Research’ün gerçekleştirdiği araştırmaya göre 18 yıldır ara vermeden koruduğu Avrupa’nın lider dayanıklı notebook ve tablet üreticisi konumunu güçlendirdi. Panasonic TOUGHBOOK’un dayanıklı notebook ve tablet gelire göre satış yüzdesi (yüzde 48), en yakınındaki dört rakibinin 2018’deki payının toplamından daha fazla.

Panasonic, yüzde 51 ile Avrupa’nın dayanıklı notebook pazarındaki satış payı sıralamasında tartışmasız liderliğini sürdürüyor. Aynı zamanda yeni tanıttığı TOUGHBOOK 55 dayanıklı notebook ile sektördeki inovasyonlarına da devam ediyor. Şirketin yeni cihazı, dayanıklı notebook bilişiminde yeni bir standart haline geliyor. Kullanıcılar ilk defa sahadaki farklı görevlerine göre dayanıklı cihazlarını yapılandırabiliyor. Basit bir tuş ve yerleştirmeyle kullanıcılar grafiği, batarya gücünü ve depolama kapasitesini artırabilen yeni özellikler eklemenin yanında cihaza DVD veya Blu-Ray okuyucu yerleştirebiliyor ve parmak izi, RFID veya akıllı kart okuyucu da takabiliyor.

Dayanıklı tablet sağlayıcılarının sayısının artmasıyla rekabet büyürken, Panasonic yüzde 41’lik dayanıklı bilgisayar satış payıyla güçlü liderliğini devam ettiriyor. Panasonic’in pazar payı aynı zamanda en yakın dört rakibinin paylarının toplamından fazla. Bu yıl piyasaya sürülen termal görüntüleme kamerası gibi yeni entegre özelliklerle inovasyonuna devam eden şirket, mobil çalışanların işlerini tamamlayabilmesi ve sahadaki verimliliğini artırabilmesi için dayanıklı tabletleriyle yeni fırsatlar sunuyor.

Cevap bırakın