Panasonic Lumix TS7 duyuruldu

0

İddialı özellikleri ile dikkat çeken Panasonic Lumix TS7  tanıtıldı. İşte detaylar…

Panasonic yüksekten düşme, zorlu iklim koşulları, su altında kullanım gibi klasik kompakt fotoğraf makinelerinden alınabilecek verimim sınırlı olacağı durumlara uygun olan yeni modeli Lumix TS7’yi tanıttı.

Japon teknoloji şirketinin Lumix serisinin en yeni üyesi, güçlü izolasyon ve dayanıklılık özelliklerinin yanı sıra kendi segmenti açısından elektronik vizörle gelen ilk model olma özelliği de taşıyor.

30 metreye kadar su altı basıncına dayanıklı olan cihaz, 2 metre yükseklikten düşme, -10 derece soğuk ve 100 kg basınca da dayanıklı. Venus Engine görüntü işlemcisi ve CMOS sensörü ile 20.4 MP fotoğraf çekimini mümkün kılan modelde 28 -128 mm lens bulunuyor. Dikkat çekici bir diğer özellik olarak 30fps’de 4K çözünürlüklü video kaydına da olanak tanıyor.

Dayanıklı metal ve kompozit gövdeyle geliyor

1.04 k noktalı 3 inç TFL LCD ekran, WiFi, Bluetooth, tam dolu pille 300 kareye kadar fotoğraf çekimi (ortalamanın üzerinde bir şarj dayanıklılığı) 6400’e kadar ISO, 319 gram ağırlığa sahip metal ve kompozit gövde Panasonic Lumix TS7 fotoğraf makinesi modelinin diğer öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Doğa gezileri, karlı ya da denizin üzerindeki/altındaki fotoğraf maceraları gibi bir nevi alternatif koşullar için geliştirilen aygıtın önümüzdeki aylarda satışlarına başlanacağı belirtiliyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan fotoğraf makinesi modellerini incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın