P20 Pro EMUI 10 güncellemesi için müjdeli haber!

0

Huawei, EMUI 10 güncellemesinin nihai sürümünü yayınlamaya devam ediyor. Kısa süre önce Hindistan’da Y9 Prime 2019 güncelleme aldı. Şimdi ise sıra P20 Pro modeline geldi. P20 Pro EMUI 10 güncellemesini ilk olarak Hindistan’daki kullanıcılar alacak. Sonrasında adres Avrupa. Avrupa için tarih de belli oldu.

Huawei P20 Pro EMUI 10 için geri sayım başladı

Huawei Hindistan, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada güncellemenin bu ay içinde Hindistan’da sunulacağını açıkladı. Tam tarih net olarak paylaşılmasa da beklentiler ocak ayının ortalarını işaret ediyor. Bu paylaşımdan sonra Huawei Almanya da güncelleme için bir tweet attı.

Avrupa’daki P20 Pro kullanıcıları mart ayında EMUI 10 güncellemesi ile kavuşacak. Güncellemenin herkese yayılması ise 4 haftayı bulacak.

EMUI 10 güncellemesi ile birlikte Huawei kullanıcıları karanlık moda kavuşuyor. Android 10’un önemli özelliği EMUI 10 ile birlikte Huawei modellerine geliyor. Ayrıca kilit ekranı üzerinde de yenilikler söz konusu. Ana ekranda gösterilen görüntülerin içeriğini analiz etmek ve oldukça fazla kullanılan içerikleri karşınıza çıkarmak için yapay zekanın kullanılacak.

Huawei ve Honor modelleri için AOD modu da EMUI 10 ile geliyor. Bu da telefonunuzun ekranı kapalıyken bile, tarih ve saat gibi önemli bilgileri daima görebilmenizi sağlıyor.

Cevap bırakın