Oyuncuların hayatını kurtaracak ekipmanlar!

0

Harika bir öneri listesiyle karşınızdayız. Bu kısa listemizde hayatınızı kurtaracak oyuncu ekipmanları ile oyuncuların en büyük sorunlarına çare olmaya çalışacağız. Elbette bu liste farklı ürünlerle genişletilebilir ama, biz oldukça hoşunuza gidecek 5 farklı ekipmanı tanıtacağız.

Hayatınızı kurtaracak oyuncu ekipmanları

Xbox One için parmak tutucuları

Günümüz oyuncuları için silikon parmak tutucuları hayli büyük önem taşıyor. Bu ürünler iki yönden çok etkili; ilk olarak silikon yapılarıyla parmağınızın analoglardan kaymasını engelliyorlar. İkincil olarak da analogların eskimesini önlüyorlar. Böylece hem siz oyun oynarken çok rahat ediyorsunuz, hem de gamepad’iniz kolayca eskimiyor.

SONY PlayStation 4 Dikey Stand Siyah (D Chassis)

PlayStation 4 sahipleri için şahane bir öneri geliyor bu sefer. PS4, PS4 Slim ve PS4 Pro modelleriyle uyumlu bu stand sayesinde cihazınızı dik bir şekilde konumlandırabiliyor ve böylece yerden kazanıyorsunuz. Özellikle dar alanlarda PS4 geniş yapısı sayesinde oyuncular için sıkıntılı olabiliyor ama bu stand yer sorununu tamamen ortadan kaldırıyor.

TRUST 21807 7 PORT USB 3.1 HUB

PC oyuncuları için USB HUB’ları gerçekten de çok önemli. PC’mize sürekli olarak yeni ekipmanlar bağlıyor, sürekli olarak farklı şeyler deniyoruz. Hal böyle olunca ek USB’lere ihtiyaç artıyor. Evet, PC kasalarının anakartlarında fazladan USB bağlantıları oluyor ama oraya kablo yetiştirmek çoğu kez işkenceye dönüşüyor. Laptoplarda sınırlı girişler nedeniyle kablo karmaşasını beraberinde getiriyor. Trust tarafından üretilen bu HUB, 3 adet 3.1 ve 4 adet 2.0 USB girişiyle resmen hayat kurtarıyor.

TRUST 20410 GXT 217 Xbox One USB Ağı

PS4 tarafındaki ekipman desteği Xbox One tarafında resmi olarak bulunmuyor. Hal böyle olunca iş diğer üreticilere düşüyor. Cihazlarımızı, şarj edeceğimiz ekipmanları sınırlı sayıda USB bağlantısına takmak da bazen gerçekten de zor bir işleme dönüşüyor. Xbox One oyuncularının en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında da USB bağlantıları geliyor.

STEELSERIES QcK Mouse Pad SSMP63004

Son önerimiz de yine PC oyuncuları için gelsin. E-Spor ile beraber doğru mousepad’i kullanmanın önemi iyice artmış durumda. Steelseries’in kauçuk tabanlı mousepad’i sağladığı ergonomi ve sağlamlıkla en zorlu mücadelelerde en büyük yardımcılarınızdan biri oluyor. E-Spor ile haşır neşir olanlar doğru mousepad’in kullanımının ne kadar önemli olduğunu iyi bilirler.

Cevap bırakın