Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımOyunculara yönelik router modelleri ASUS RT-AX86U ve RT-AX82U duyuruldu

  Oyunculara yönelik router modelleri ASUS RT-AX86U ve RT-AX82U duyuruldu

  Oyunculara yönelik ASUS router serisinin göz alıcı tasarımlı yeni modelleri yüksek performanslı Wi-Fi 6 ve ultra hızlı ağ bağlantısıyla düşük gecikmeli ve takılmasız oyun deneyimi sunuyor.

  ASUS, oyunculara yönelik iki yeni yüksek performanslı çift bant Wi-Fi 6 (802.11ax) router modeli olan RT-AX86U ve RT-AX82U’yu duyurdu. Bu yeni modeller başta mobil oyuncular olmak üzere tüm oyunculara ultra hızlı ve sağlam bir oyun ağı kurmak için çok daha fazla seçenek sunuyor.

  Çok satan RT-AC86U modelinin geliştirilmiş bir sürümü olan Asus RT-AX86U, klasik siyah kasaya oyunlardan ilham alan kırmızı hatlar ekliyor. Bu model, ultra güçlü Wi-Fi 6 teknolojisini toplamda 5700 Mbps’e ulaşan hızlarla birlikte sunarken, göz alıcı RT-AX82U ise 5400 Mbps’e kadar Wi-Fi 6 hızı ve muhteşem Aura RGB dinamik aydınlatma efektleriyle bezeli fütüristik tasarımla geliyor. (Adipex)

  Her iki model de başta mobil oyuncular olmak üzere tüm oyunculara hitap eden, kullanımı kolay güçlü oyun hızlandırma özelliklerine sahip. ASUS Router uygulamasında tek tıkla etkinleştirilebilen bir Mobile Oyun Modu bulunuyor. Kablolu cihazlara çevrim içi denetim paneli üzerinden ya da doğrudan Gaming Port’a bağlayarak kolayca öncelik verilebiliyor.

  Ebeveyn kontrolü özelliklerine sahip ASUS AiProtection Pro, oyun için kullanılan akıllı telefonlar da dahil olmak üzere tüm bağlı cihazlara koruma sağlıyor. Router’lar ayrıca benzersiz ASUS AiMesh teknolojisine de destek veriyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN