Oyuncu telefonu Honor Play neler sunuyor?

0

GPU Turbo teknolojisinden güç alan Honor Play IFA 2018‘de bir kez daha karşımıza çıktı. Uygun fiyatıyla dikkat çeken oyuncu telefonu Honor Play’i sizler için değerlendirdik! Bakalım Honor’ın iddialı telefonu, bu iddiasında ne kadar başarılı?

Honor Play ön inceleme

Grafik işlem performansının yüzde 60 oranında artacağını ve güç tüketimininse yüzde 30 oranında azalacağının iddia edildiği bu teknoloji ile Honor Play ciddi bir performans sunabiliyor. Bu sayede HDR olmayan oyunlarda bile HDR kalitesinde grafikler elde edilebiliyor. O zaman vakit kaybetmeden sizleri videomuz ile baş başa bırakalım, iyi seyirler!

Huawei modellerinden de tanıdığımı Kirin 970 işlemcisi cihaza güç veriyor. 4 / 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama yer verilen modelde 6,3 inç büyüklüğünde çentikli bir ekran kullanılmış. Arka tarafta 16 Megapiksel ve 2 Megapiksellik çift kamera yer alırken ön tarafta 16 Megapiksellik bir kamera tercih edilmiş. 3750 mAh bataryadan gücünü alan modelde Android 8.1 Oreo işletim sistemine yer verilmiş.

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda ise 4 GB RAM’e sahip sürüm için 312 dolar fiyat etiketi belirlenirken 6 GB RAM için 375 doları gözden çıkartmak gerekecek. Özel tasarımlı modelinse 390 dolardan bulunabiliyor.

Cevap bırakın