Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımOyuncu dizüstü bilgisayarı Gigabyte Ultraforce tanıtıldı

  Oyuncu dizüstü bilgisayarı Gigabyte Ultraforce tanıtıldı

  SONY DSCTayvan’da düzenlenen dünyanın en önemli teknoloji fuarlarından Computex 2015’te Gigabyte’ın oyuncular için geliştirilmiş yeni dizüstü bilgisayarı Ultraforce P Serisi görücüye çıktı.

  Oyuncu dizüstü bilgisayarlarında görmeye alışık olduğunuz karakteristik detaylar, her yerden fırlayan ışık hüzmeleri ya da açılı köşelere sahip olmayan model, temelde sade ve gündelik kullanıma elverişli bir görünümle geliyor. Hatta 17 inç sürümde dahi incelik oldukça iddialı seviyede…

  14 ve 17 inç arasında değişen ekran boyutlarına sahip yeni Ultraforce P serisi modellerinde Intel’in 14nm teknolojili güncel Broadwell Core i7 işlemcileri kullanılıyor. Performans odaklı bu mikroçipler, güçlü grafik kartları ve çift SSD ile destekleniyor.

  SONY DSCÖzellikle online oyuncular ve internetten film izlemekten hoşlanan kimseler için önem taşıyan bir özellik olarak en yeni Wifi standardı olan 802.11ac’nin desteklendiği yeni seri, aynı zamanda büyük hoparlörleri ile dikkat çekiyor.

  Oyuncular için klavye ve touch pad’in önemi yadsınamaz. Bunun için tuş aralıkları ve yükseklikleri ile kullanımı konforlu bir tuş dizilimi sunan modelin kısayol tuşları da bulunuyor. Modelin seri numaraları ise şöyle; P55, P35, P34, P17 ve P15.

  Gigabyte, Computex 2015’te nesnelerin internet (IoT) özellikli oldukça yenilikçi otomat makinesi, kompakt boyutlu PC’si ve tanıttığı diğer bilgisayarlarıyla da ilgi gördü.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN