Oyun telefonu Nubia Red Magic Mars ile tanışın

0

Oyun telefonları arasında yerini alan Nubia Red Magic Mars sahip olduğu özellikleri ile dikkat çekiyor.

Mobil platformda oyun oynamayı sevenler için tasarlanan Nubia Red Magic Mars lanse edildi… Bir önceki model Nubia Red Magic yerine gelen Nubia Red Magic Mars, tasarım açısından temel düzeyde bir önceki modelden yola çıkarak oluşturuldu.

Yeni modelin farkını ortaya koyduğu asıl önemli nokta donanım gücü. İşlemcisi Snapdragon 845 olan Nubia Red Magic Mars, özel bir soğutma sistemi içeriyor ve bu sisteme ICE adı veriliyor. 256 GB dahili depolama alanı seçeneği ile gelen yeni oyun canavarı, aynı zamanda 10 GB en üst seviyede RAM özelliği sunuyor.

Ayrıca modelin 6 GB ve 8 GB RAM özelliğine sahip 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanı içeren versiyonları da mevcut. Ekran boyutu olarak ise 6 inçlik büyük ekranı sayesinde kullanıcılarına oyunların keyfini çıkarma şansı tanıyor. Ek olarak modelde IPS LCD özelliğine sahip bir ekran karşımıza çıkıyor. Bu ekranda çözünürlük kalitesi ise 1080×2160.

Android 9.0 Pie ile geliyor…

Android 9.0 Pie ile kullanıcılara sunulacak olan Nubia Red Magic Mars, Red Magic OS 1.6 ile pazara giriş yapacak.

Üç farklı renk alternatifi bulunan modelin arka kısmında ise LED ışık sisteminin yer aldığını söylemeden geçmeyelim.

Başlangıç fiyatı ABD pazarı için 390 dolara olarak belirlenen Nubia Red Magic Mars oyun telefonunun en yüksek seviye sürümü ise 580 dolardan satışa sunuluyor.

Cevap bırakın