Oyun odaklı MSI MEG Aegis Ti5 tanıtıldı!

0

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, oyun odaklı bilgisayarlar da günen günde popülerleşmeye başladı. Bu sayede toplama, hazır sistem ve dizüstü bilgisayarlardaki konfigürasyonlar değişip, kullanıcı odaklı olmaya başladı. Bu ürünlerden biri de yeni tanıtılan MSI MEG Aegis Ti5 modeli oldu.

MSI MEG Aegis Ti5 tasarımı ve özellikleri

Fütüristik bir tasarım ile birlikte gelen Aegis Ti5, oyunculara görsel açıdan hitap etmeyi amaçlıyor. Bunun yanında dünyanın ilk Ampere ekran kartlı sistemi olma özelliğini taşıyan bilgisayar, üst düzey bir performans vaat ediyor. Dünya genelinde insanlar bilgisayar toplamayı daha cazip buluyor ancak, hazır sistem isteyen kullanıcılar da halen mevcut.

Agresif bir tasarım ile birlikte gelen bilgisayar, birçok oyunun hoşuna giden RGB ışıklandırmalara da sahip. MSI MEG Aegis Ti5 özellikleri arasında en dikkat çeken detaylar ise 10. nesil Intel Core işlemciler ve RTX 3000 serisi ekran kartlarınıkullanıyor olması. En üst modelde RTX 3080 ekran kartı ve Intel Core i9-10900Kişlemcisi tercih edilebiliyorken, daha düşük donanımlara sahip modelleri de mevcut. Bu donanımları soğutmak için yeni bir sistem geliştiren MSI, Silent Storm Cooling 4 ile birlikte kasa içerisini ayrı ayrı bloklara ayırıyor.

Ön tarafta bir buton ile birlikte gelen bilgisayarlarda, güç seçenekleri arasındafiziksel olarak geçiş yapabiliyorsunuz. Bu buton ile sistemin sıcaklık değerlerinigörüntüleyebilir, MSI Dragon Center aracılığı ile farklı görevlere atayabilirsiniz.2.5G LAN, Wi-Fi 6 ve yerleşik bir Thunderbolt 3 desteği ile birlikte gelen bilgisayar, dosya aktarımı ve yayın imkanlarını en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

Cevap bırakın