Oyun keyfi LG ERGO monitör ile çıkıyor

0

LG ERGO Oyun Monitörü, ergonomik yapısıyla uzun saatler boyunca ekran başından kalkmayan oyun severlere konfor sağlıyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan LG ERGO Oyun Monitörü ile göz alıcı tasarım ve mükemmel oyun deneyiminin yanı sıra, üstün konfor sağlıyor. Özellikle uzun saatler boyunca ekran karşısında oyun oynayan oyun severler, LG 27GN880-B ERGO Oyun Monitörünün sunduğu konforla omurga sağlıklarını koruyorlar. Pandemi nedeniyle cuma günleri 21:00 itibariyle başlayıp, pazartesi sabahları 05:00 itibariyle sona eren zorunlu evde kalma saatleri boyunca vaktini oyun oynayarak değerlendirecek olan kullanıcılar, LG 27GN880’in kendilerine sunduğu rahatlıkla oyun keyiflerini zirvelere taşıyorlar.

LG 27GN880-B oyun monitörü ile gelen ergonomik stant kullanıcılara ekstra esneklik sunuyor.  Ergonomik standın sunduğu bu esneklik; ekranın ergonomik bir şekilde genişletilip daraltılmasını, döndürülmesini, ekseni etrafında çevrilmesini, yükseltilip eğilmesini mümkün kılmanın yanı sıra daha rahat oyun oynamanız için mükemmel ekran konumu elde edilmesini sağlıyor.

Geniş Renk Spektrumu

Olağanüstü hız sağlamak üzere tasarlanan LG 27GN880-B oyuncuların, Nano IPS 1 ms hız, daha az ardıl görüntü ve hızlı yanıt süresi sağlayarak mükemmel oyun performansı sağlıyor. DCI-P3 renk gamının yüzde 98’inden oluşan geniş bir renk spektrumunu destekleyen LG U 27GN880 -B, HDR10 ile yüksek renk kalitesi ortaya koyarak mükemmel bir görsel gerçekçilik sunuyor.

Cevap bırakın