Outlook.com’a masaüstü bildirim desteği geldi

0

E-posta servisi olarak hizmet veren Microsoft’a ait Outlook.com, bundan böyle masaüstü bildirimlerini destekleyecek, böylelikle gelen bildirimler masaüstünde görülebilecek. İşte detaylar…

Teknoloji şirketleri tarafından multifonksiyonel özelliklere verilen önem artıyor. Bu kapsamda kullanıcılar tarafından uzun süredir beklenen bir haber daha sonunda geldi, Outlook.com üzerinden artık masaüstü bildirimlerin de destekleneceği açıkladı. Bunun yanında tüm dünyada kullanıma sunulan özellik, yapılacak plratik bir ayar ile hemen aktf hale geliyor.

Web sayfaları açısından masaüstü bildirimlerin giderek popüler hale geldiğini söylemek yanlış olmaz. Microsoft’un popüler e-posta servisi Outlook.com da bunun farkına varmış olacak ki sunduğu yenilik ile bundan böyle masaüstü bildirimleri destekleyeceğini duyurdu. Hatta duyurmakla kalmadı kullanıma sundu bile…

Masaüstü bildirim sürprizi

Eğer siz de herhangi bir yerden önemli bir e-mail bekliyorsanız, artık Outlook.com’u ekranda açık tutmanıza gerek yok. Diğer işlerinizde ilgilenirken masaüstü bildirimi ile gelen mailinizi anında görebilir ve böylelikle tüm e-postalarınızdan haberdar olabilirsiniz.

Platform üzerinden masaüstü bildirimleri almak istiyorsanız yapmanız gereken sadece sağ üst bölümde bulunan Ayarlar ikonuna tıklamak ve bunun ardından karşınıza çıkan menüden “Masaüstü Bildirimleri” butonunu aktif hale getirmek bu kadar kolaydır.

Bunun ardından gelen e-postalarınızı bildirimlerini masaüstünde farklı bir çalışma yaparken dahi alabilirsiniz.

Daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz…

Cevap bırakın