Ori and the Will of the Wisps nihayet tamamlandı

0

Metroidvania sisteminin tüm özelliklerini içinde bulunduran oyun, etkileyici hikayesi ile oyuncular için unutulmazlar arasında kendisine yer buldu…

Görsel, oynanış ve hikâye anlatımı konusunda kendinden oldukça söz ettiren ve yakın zamanın en başarılı yapımlarından birisi olan Ori and the Blind Forest’in devam oyunu Ori and the Will of the Wisps sevindirici haberi verdi. Oyunun yapım sürecinin sona erdiği açıklandı.

Twitter üzerinden yapılan duyuru ile birlikte oyunun çıkış tarihi olan 11 Mart’a da dikkat çekildi. Ori and the Will of the Wisps’in koleksiyon sürümü de aynı mesajda paylaşıldı. Bu sürümde piyano müzik albümü, premium paket, sanat kitapçığı, steelbook kutusu ve soundtrack albümü bulunuyor.

Metroidvania sisteminin tüm özelliklerini içinde bulunduran oyun, etkileyici hikayesi ile oyuncular için unutulmazlar arasında kendisine yer buldu. Derinlik özelinde mükemmele yakın bir deneyim sunacağı belli olan oyunda, ilk oyundaki karakterimiz olan Ori’ye tekrar kavuşacağız.

İlk oyun olan Ori and the Blind Forest’tan farklı olarak, bu oyun Türkçe dil desteğiyle birlikte geliyor.

Oyun, Steam’de 50 liralık fiyat etiketiyle ön siparişe açılmış durumda. Ancak Moon Studios, Microsoft First Part stüdyosu olduğu için oyun çıktığı gün Game Pass’e eklenecek ve aboneler PC ve Xbox One için ekstra ücret ödemeden oynayabilecekler.

Cevap bırakın