Oppo’nun Marvel hayranları için özel serisi

0

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Oppo’nun yeni bir telefon sürümü yolda. Oppo Reno 5 Marvel Edition olarak adlandırılan bu telefon film serisinin hayranlarını gerçekten de heyecanlandıracak türden. Telefonun arayüzü, tasarımı ve kılıfında özel Marvel esintisi bulunacak deniyor.

Oppo Reno 5 Marvel Edition çok havalı görünüyor

Oppo’nun yolda olan özel sürümü ‘Marvel ile kurulan’ bir ortaklığın sonucu değil. Daha önce F11 Pro Marvel’s Avengers Limited Edition sürümüyle dikkat çeken şirket, şimdi Marvel esintisini Reno 5’e getiriyor.

Film serisinin hayranlarının dikkatini çekecek bu özel seri hakkında yalnızca piyasaya sürüleceği bilgisi bulunuyor. CPH2159 model numarasıyla geleceği ortaya çıkan telefonun, 5G özellikte olmayacağı söyleniyor. Telefonun nasıl görüneceği ya da kutu içeriğinin nasıl olacağı hakkında henüz ne bir bilgi ne de bir görsel elimizde bulunuyor.

Oppo Reno 5 Marvel Edition
Daha önce piyasaya sürülen Oppo F11 Pro Marvel’s Avengers Limited Edition

Oppo F11 Pro Marvel’s Avengers Limited Edition modeli gibi etkileyici olması beklenen yeni ‘Marvel’ imzalı telefon modeli hakkında yeni bilgiler geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

Oppo Reno 5 modelinin özelliklerine sahip olacağı tahmin edilen özel telefon modelinin tasarımında Black Widow filmine gönderme yapması bekleniyor.

Cevap bırakın