Oppo’nun F ve R akıllı telefon serisi yerini ‘Reno’ya bıraktı

0

Global ölçekte F ve R serisi akıllı telefonları tamamen sona erdirmeye karar veren Oppo, artık bu serilerin yerini Reno akıllı telefonların alacağını duyurdu. İşte detaylar…

Çinli teknoloji şirketi Oppo, yayınladığı bir açıklamayla daha önce üretmiş olduğu F ve R serisi akıllı telefonların yerini artık Reno serisi akıllı telefonların alacağını açıkladı. Global ölçekte F ve R serisi akıllı telefonları tamamen sona erdirmeye karar veren Oppo, artık bu serilerin yerini Reno akıllı telefonların alacağını duyurdu.

Geçtiğimiz ay Reno serisi akıllı modellerin üyesi olan Reno ve Reno 10x Zoom Edition telefonları üreten firma, yayınladığı raporda Reno serisine ağırlık verileceğini belirtti. Ayrıca şirketin Başkan Yardımcısı Shen Yiren, daha önce yapmış olduğu bir toplantıda R serisini tamamen sonlandıracaklarını belirtmişti.

Yeni raporda F serisinin de sonlandırılacağı ve Reno serisine ağırlık verileceği ise yeni bir bilgi olarak kayıtlara geçti.

Oppo’da 10. yıldönümü için özel değişiklikler

Oppo’nun mobil departmanının bu yıl 10. Yıldönümü olduğu ve firmanın bu nedenle yıldönümüne özel birtakım değişiklikler yapmayı amaçladığı ifade edildi.

Raporda F serisinin sonlandırılacağı haberinin de gelmesi üzerine seriye ait Oppo F11 ve F11 Pro, kullanıcılara sunulan en son F serisi akıllı telefonlar oldu.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri paylaşmayı sürdüreceğiz. Takipte kalın.

Cevap bırakın