OPPO’nun akıllı TV pazarındaki hedefleri yüksek

0

OPPO akıllı TV pazarına girmeye hazırlanıyor. Peki, şimdiye kadar neler biliyoruz?

Akıllı TV pazarına akıllı telefon üreticilerinin de dahil olması, bu alandaki rekabeti iyiden iyiye arttırıyor. Söz konusu pazarın en son üyesi BBK Holding çatısı altındaki OPPO olacak…

Çin merkezli firma, 19 Ekim 2020 tarihinde özel bir lansmanla ilk nesil akıllı TV seçeneklerini tanıtmaya hazırlanıyor.
Peki, OPPO’nun gelecek akıllı TV’leri hakkında neler biliyoruz?

2 akıllı TV geliyor…

OPPO’nun sağladığı bu fotoğraf karesi bizlere lansman tarihi dışında herhangi bir bilgi vermiyor ne yazık ki… Ancak 3C sertifikasyon sayesinde az çok bilgi edinebiliyoruz. Şu an için OPPO, iki akıllı TV tanıtımına hazırlanıyor.

Bunlardan A65UB00 numaralı model, 65” panelle piyasaya sunulacak. Bir diğer model OPPO A55UB00 ise 55” diagonal panel ile karşımıza çıkacak. Doğrulanmamış kaynaklara göre bu görsel, aynı zamanda Oppo’nun akıllı televizyonlarında bir selfie kamerasını bulunacağını ifade ediyor ancak dediğimiz gibi; bu sadece bir iddiadan ibaret.

Maalesef henüz teknik detaylara ilişkin resmi bilgi bulunmuyor. Buna rağmen televizyonlardan OLED ekranda 4K çözünürlük ve 120Hz gibi sektörün gerekliliği olan özellikleri bekliyoruz.

Akıllı televizyonların Türkiye pazarına sunulup sunulmayacağı ise belirsizliğini şimdilik korumaya devam ediyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın