OPPO’dan ColorOS için AWS tercihi

0

OPPO, yüz milyonlarca ColorOS işletim sistemi kullanıcısına daha güvenli ve esnek hizmet sağlamak için AWS küresel altyapısını tercih etti. 

OPPO, ColorOS işletim sisteminin uluslararası kullanıcılarının, ePrivacy, CSA Star ve ISO tarafından onaylanan gelişmiş bulut tabanlı hizmetleri güçlendirmesi için Amazon Web Services’ı (AWS) seçtiğini duyurdu.

OPPO, AWS ile akıllı telefon kullanıcılarına fotoğrafları, videoları, kişileri, notları ve önemli verileri bulutta kolayca depolayabilecekleri güvenli veri depolama hizmetleri sunabiliyor. Bunu desteklemek için Amazon Aurora ve Amazon Simple Storage Service dahil olmak üzere bulut tabanlı hizmetlerin yayılımını hızlandırma konusunda Singapur, Fransa ve Hindistan’daki AWS küresel altyapısını kullanıyor. Şirket, AWS CloudTrail, AWS Key Management Service (AWS KMS), AWS Network Firewall, AWS Certificate Manager ve AWS Artifact dahil olmak üzere çeşitli AWS güvenlik hizmetinden yararlanıyor.

OPPO Uluslararası İnternet İşletmesi Genel Müdürü David Gu, konuyla ilgili şunları söyledi: “OPPO, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmaya odaklanıyor. AWS’nin bulut yetenekleri, dünyanın her yerindeki kullanıcılara daha sorunsuz bir mobil deneyim sağlamak için bulut tabanlı hizmetlerimizi hızla dağıtmamıza olanak tanıyor. Ayrıca ColorOS işletim sistemimizin veri gizliliğini ve korumasını daha da geliştirmemize yardımcı oluyor. Dünya çapındaki kullanıcılarımıza daha iyi bir mobil deneyim sunmak için AWS’yi tercih etmekten memnuniyet duyuyoruz.”

Cevap bırakın