Oppo yeni telefonu için hazırlanıyor

0

Akıllı telefon üreticileri Covid-19’a rağmen tüm hızları ile yeni telefonlarını kullanıcılara sunmak için çalışıyor. Özellikle Android telefon üreticileri yeni modeller konusunda farklı özellikler ile de bu süreçte rekabete devam ediyorlar. Bu rekabetteki isimlerden birisi de Oppo ve Oppo yeni telefon modeli özellikleri ortaya çıktı.

Oppo yeni telefon modeli özellikleri

Geçtiğimiz haftalarda 13 Nisan’da tanıtılması planlanan Oppo Ace 2 modeli ile ilgili bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı. Rekabette hız kesmeyen akıllı telefon üreticisi şimdide yeni bir telefon modeli üzerinde çalışıyor.

Oppo A92s olarak adlandırılan model 120Hz ekran tazeleme hızı ile karşımıza çıkıyor. Bu ekran yenileme hızı kullanıcılar için dikkat edilebilir bir fark olacak. En çok dikkat çeken özellik ise 5G desteği. Oppo’nun yeni modeli sızdırılan belgelere göre 5G desteğine sahip olacak. Yine sızdırılan bu belgelere göre telefon gücünü MediaTek Dimensity 800 5G işlemciden alacak. 

Kamera tarafında ise karşımıza 48 Megapixel çözünürlüğünde bir ana kameraya eşlik eden  8 Megapixel ultra geniş lens, 2 Megapixel makro lens  ve 2 Megapixel derinlik sensörü bulunuyor. Ayrıca ön kamera diziliminde ise 16 Megapixel Sony IMX471 ve 2 Megapixel derinlik sensörü yer alıyor.

Cevap bırakın