Oppo telefonların yeni arayüzü tanıtıldı!

0

Oppo, ülkemizde sevilerek kullanılan bir telefon markası haline geldi. Kullanıcıların kısa süre içerisinde alıştığı marka, yeni arayüzünü tanıttı. Peki ColosOS 11 güncellemesi alacak Oppo modelleri neler?

ColorOS 11 yenilikleri bizlere neler sunacak?

‘Make Life Flow / Hayatı Akışına Bırak’ sloganı ile tanıtılan yeni arayüz ile karşımıza çıkacak özellikler belli oldu. Bu etkinlikte, güncellemeyi alacak cihazlar da açıklandı. Oppo, kullanıcılara Android işletim sisteminin nimetlerini sonuna kadar kullandırmaya kararlı. Bu nimetler arasında yer alan özelleştirme, yeni arayüz de oldukça belirgin bir şekilde karşımıza çıkıyor. ColorOS 11’de kendi duvar kağıdınızı, yazı tiplerinizi, ikonlarınızı ve hatta zil seslerinizi oluşturmanız mümkün.

Çoklu görevleri kullanmayı kolaylaştıran Flexdrop özelliği ile de kullanıcıların aynı anda video ve metin görüntüleyebilmesi çok daha kolay bir hale geliyor. Oppo kullanıcılarının beklediği Süper Güç Tasarruf Mod da karşımıza çıktı. Telefonumuz düşük pil durumunda 6 uygulama seçme imkanı sunuluyor. Bu 6 uygulamanın dışında uygulama kullanılamaması pil sağlığını olumlu bir şekilde etkiliyor.

ColorOS 11 güncellemesi alacak Oppo modelleri?

Şu anda test edilen ColorOS 11 arayüzünün birkaç hafta içerisinde modellerimize güncelleme olarak gelmesi bekleniyor. ColorOS 11, Find X2 Serisi ve Reno3 Serisi’nden başlayarak birbirini takip eden güncellemelerle bizlere sunulacak. Tüm yenilikler Find, Reno, F ve A serileri dahil olmak üzere 28 modeli kapsayacak.

Cevap bırakın