Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidOPPO Reno11 F 5G satışa sunuluyor

  OPPO Reno11 F 5G satışa sunuluyor

  Akıllı telefon dünyasının öncü markalarından OPPO; ince ve şık tasarımı, güçlü performansı ve gelişmiş kamera teknolojisi ile göz dolduran modeli Reno11 F 5G’yi Türkiye’de tüketicilerle buluşturuyor.

  OPPO; hız, performans ve şıklığı bir araya getiren yeni modeli Reno11 F 5G’yi Türkiye’de satışa sunuyor. Ultra ince ve hafif tasarımı, 64MP Ultra Net Üçlü Kamerası, üstün kalite ve performansı, uzun ömürlü bataryası ve yenilikçi özellikleri ile Reno11 F 5G, orta segment akıllı telefon kategorisine yeni bir soluk getiriyor.

  Sadece 177g ağırlığı ve 7.54mm kalınlığı ile orta segment akıllı telefon kategorisinin en ince gövdeye ve en dar çerçeveye sahip telefonu olan OPPO Reno11 F 5G, ColorOS14 işletim sistemi üzerinde çalışıyor ve gücünü 6nm MediaTek Dimensity 7050 mobil işlemciden alıyor. Telefonun 256GB depolama alanı ile tüm değerli anları saklamaya, 8GB RAM’i ve 8GB’a kadar genişletilebilir ekstra RAM’i de arka plandaki uygulamaların kapatılmasına gerek olmadan birden fazla uygulama ve oyun çalıştırmaya olanak tanıyor. Telefonun depolama alanı microSD kart aracılığıyla 2TB’a kadar genişletilebiliyor.

  Reno11 F 5G; 64MP Ultra Net Ana Kamera, 8MP Ultra Geniş Açılı kamera ve 2MP Makro Kameradan oluşan 64MP Ultra Net Üçlü Kamera sistemi ve 32MP Ultra Net Selfie Kamerası ile olağanüstü fotoğrafçılık ve video yetenekleri sunuyor. Kullanıcılar telefonun Özel Portre Modu ve OPPO Portre Uzmanı gibi gelişmiş özellikleri sayesinde her türlü ortam ışığında birbirinden güzel portre fotoğrafları çekebiliyor. Telefonun 1 milyardan fazla renge sahip parlak 10-bit AMOLED ekranı da 1100 nit zirve parlaklığı ile gerçeğine yakın fotoğraflar çekme olanağı tanıyor. AI Silgi özelliği ile kullanıcılar görüntülerde yer almasını istemedikleri kişi veya nesneleri kaldırıp fotoğraflardaki boşlukları dikkat çeken tek bir iz bırakmadan doğal olarak doldurabiliyor. Akıllı Görüntü Matlaştırma özelliği de görüntülerdeki nesnelerin zahmetsizce kesilebilmesine olanak tanıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN