Oppo Reno renk seçenekleri çoğalıyor

0

Yakın zamanda tanıtılan Oppo Reno akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yaptı. Aradan geçen kısa sürenin ardından Oppo Reno ailesine yeni bir üyenin katılacağı haberi ortaya çıktı. Renk seçenekleri yeşil, siyah, mor ve pembe olmak üzere sıralanan telefona yeni bir renk seçeneği daha ekleniyor. Oppo Reno renk seçenekleri son güncellemeyle birlikte çoğalıyor.

Oppo Reno renk seçenekleri arttı

Turuncu rengi, Oppo Reno renk seçenekleri arasına ekleniyor. Yeni rengi ilk olarak 30 Mayıs’ta düzenlenecek etkinlikte göreceğiz. Sonrasında ise satışa çıkan modellerin arasına katılacak.

Oppo Reno ile birlikte Oppo Reno 10x zoom da aynı renk seçeceğine kavuşacak. Bu rengi daha canlı ve parlak olduğunu söyleyebiliriz. Yeni versiyon için farklı bir fiyatlandırma olacak mı, ya da hangi pazarlarda çıkacak? Henüz bu konular hakkında kesin bir bilgi yok.

Gücünü Qualcomm’un 10nm üretim teknolojisiyle üretilen yapay zeka destekli Snapdragon 710’dan alan Reno’da AMOLED ekran kullanılıyor. 6.4 inçlik Full HD+ 1080 x 2340 piksel çözünürlüklü bir ekranla gelen telefonda 48 MP ve 5 MP olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Telefonun önünde ise bizi 16 MP’lik bir kamera karşılıyor.

Cevap bırakın