Oppo Reno 5 modelleri sızdırıldı! İşte özellikler

0

Oppo Reno 5 modelleri hakkında bir sızıntı ortaya çıktı. Bu sızıntıya göre üç modelden ulaşacak yeni seri hakkında bazı teknik özellikler de ortaya çıktı.

Aralık ayınının sonuna kadar tanıtılması beklenen yeni Oppo Reno 5 serisi için tanıtılmadan teknik özellikler sızdırıldı. Üç farklı modeli içinde barındıran serinin üyelerinin üçünün de farklı işlemciye sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Oppo Reno 5 modelleri ve sızdırılan özellikleri

Çin merkezli üreticilerin telefonlarını sürekli olarak gördüğümüz Weibo tarafında yayımlanan modeller, normal, pro ve lite modelleriyle kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor. Telefonda sızdırılan özelliklere bakıldığında radikal bir değişiklik bulunmuyor. Telefonların ikisinde Qualcomm imzalı Snapdragon işlemci tercih ediliyorken, bir modelde MediaTek işlemci yer alacak.

Oppo Reno 5 modelleri

Telefon modelleri ön tarafta ekran deliği ile kullanıcıları karşılayacakken, bunun yanında normal ve pro modelde olması beklenen 65W hızlı şarj desteği bulunuyor. Telefonlar karşımıza Oppo PEGM00, PDSM00, PDRM00, şeklinde kod adlarla birlikte çıkıyor. PEGM00 modeli için ortaya çıkan bilgilerde telefonun 5G destekli Snapdragon 765G işlemciye sahip olduğu belirtiliyor. Bunun pro modeli olması oldukça yüksek.

Lite olduğu tahmin edilen modelde ise MediaTek Dimensity 1000 veya 1000 Plus işlemci kendisini gösteriyor. Telefonlar arasında PDRM00 modelinin pro olması bekleniyor ve burada yukarıda da belirttiğimiz gibi Snapdragon 865 bulunuyor. Oppo Reno 5 modelleri hakkında elimizde şu an bu bilgiler bulunuyor. İlerleyen günlerde diğer detayların çıkması bekleniyor.

Cevap bırakın