Oppo Reno 4 Pro özellikleri belli oldu

0

Son zamanlarda piyasaya sunduğu akıllı telefonları ile gündeme gelen Oppo’nun yeni modeli için haberler gelmeye devam ediyor. Oppo Reno 4 Pro özellikleri yavaş yavaş belli olmaya devam ediyor.

Oppo Reno 4 Pro özellikleri neler?

Oppo Reno 4 Pro özellikleri nasıl olacak sorusu yavaş yavaş belli oluyor. Ekran ile özelliklere bakmaya başlayacak olursak 6.55 inç büyüklüğünde kavisli büyük bir ekran görüyoruz. Oppo’nun sevilen serisinin yeni modeli işlemci tarafında ise Snapdragon 765G işlemcisinden güç alacak. Telefona 128 GB depolama alanı tarafında 8 GB RAM, 256 GB depolama alanı tarafında ise 12 GB RAM eşlik etmesi bekleniyor.

Kamera tarafında toplamda 4 kamera ile karşılaşıyoruz. Arka kamera tarafında ana kamera, geniş açılı kamera ve telefoto kamerayı görüyoruz. Ana kamera 48 Megapiksel çözünürlüğünde, geniş açılı kamera 12 Megapiksel çözünürlüğünde ve son olarak telefoto kamera ise 13 Megapiksel çözünürlüğünde karşımıza çıkacak. Ön kamera ise 32 Megapiksel çözünürlüğü değerine sahip olacak.

Telefon 4.000 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip olacak. Telefonu 65 Watt gücünde bir adaptör ile dakikalar içerisinde şarj edebileceğiz.

Telefon hakkında genel olarak sızıntılar bu şekilde olsa da, yakın zamanda daha kesin bilgiler ile karşılaşabiliriz.

 

Cevap bırakın