OPPO Reno 10x Zoom MediaMarkt’ta satışta

0

OPPO’nun geçtiğimiz aylarda tanıttığı kamerasıyla son derece iddialı akıllı telefon modeli Reno 10x Zoom MediaMarkt mağazaları ve online alışverişle satın alınabiliyor. İşte detaylar…

OPPO Reno 10x Zoom modeli MediaMarkt’ta satışa çıktı. Benzersiz özellikleri bulunan Reno 10x Zoom, mobil fotoğrafçılığı ve mobil eğlenceyi yepyeni seviyelere yükselten yetenekli bir model. Gelişmiş kullanıcı deneyimi, sistem performansı ve hizmetler sunmak üzere tasarlanan Reno serisinden Reno 10x Zoom, 17 Haziran 2019 tarihi itibarıyla Türkiye’deki kullanıcılarla buluşmaya başladı.

Reno 10x Zoom, yeni nesil mobil fotoğrafçılık deneyimi sunuyor. Üç lens sistemi; 48MP ultra net ana kamera, 13MP telefoto lens ve 8MP geniş açılı lensten oluşuyor. Üç lensi farklı odak aralıkları ile birleştiren bu sistem, ultra geniş açılı lensin 10 katı etkili bir odak uzaklığı olan 16-160 mm’lik tam bant genişliğine ulaşıyor.

Süper-iddialı kamera…

Diğer taraftan modelin ismine de yansıyan gelişmiş zoom özelliği de fark yaratmayı biliyor. Cihazda bulunan 10x zoom özelliği ile çok uzak objelerin yakınlaştırılması ve kadraj dahilinde fotoğraflarının çekilmesi mümkün hale geliyor.

Bu arada ilginç bir detay olarak Reno 10x Zoom, yapılan resmi açıklamaya göre önümüzdeki dönemde gelecek yazılımsal güncelleme ile 60x’e kadar zoom özelliği de kazanacak.

OPPO Reno 10x Zoom’u MediaMarkt’tan satın almak için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın