Oppo Reno 10x Zoom için sürpriz destek

0

Oppo mayıs ayında Reno model ailesini tanıttı. Bu lansmanın ardından vites yükselten akıllı telefon üreticisi şimdi de Oppo Reno 10x Zoom modeli için yeni bir müjde verdi. Akıllı telefona hem yeni bir renk alternatifi hem de yeni RAM kapasitesi ekleniyor.

Oppo Reno 10x Zoom zenginleşiyor

Oppo, Reno 10x Zoom modelinin RAM desteğini 12 GB’a çıkarıyor. 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanına sahip Special Edition ismini taşıyan akıllı telefon 60x dijital zoom yapabiliyor. Ayrıca diğer birçok Oppo modeli gibi VOOC Flash Charge 3.0 desteği ile geliyor.

30 Kasım’da Malezya’da piyasaya çıkacak olan model, Ocean Blue ismindeki okyanus mavisini andıran rengi ile diğer pazarlarda da boy gösterecek.

Yeni renk seçeneği ve artırılmış RAM/depolama alanı seçeneği dışında teleon standart Reno 10x Zoom ile aynı özelliklere sahip.

Köpekbalığı yüzgecini andıran pop-up kameranın kullanıldığı telefon, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. 6.6 inçlik AMOLED bir ekrana sahip modelde Android 9 Pie tabanlı ColorOS 6 arayüzü kullanılıyor.

Son olarak telefonun arkasında üçlü bir kamera kurulumu olduğunu söyleyelim.

Ana kamerası 48 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/1.7 diyafram değerine sahip arka kameraya 13 Megapiksel çözünürlüğünde ve f/3.0 diyafram değerinde ikinci bir kamera eşlik ediyor. Üçüncü kamera ise 8 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyafram değerine sahip.

Cevap bırakın