Oppo MWC’de yeni kamera teknolojisini tanıtacak

0

oppo

Yılın en büyük akıllı telefon gösterisi Mobile World Congress’e az bir zaman kala firmaların neler duyuracağına dair söylentiler gittikçe artıyor. Kimileri ağzını sıkı tutarken kimileri de heyecan yaratmak uğruna internete ufak detaylar sızdırmaktan kaçınmıyor. Bu firmalardan biri de Oppo…

Doğu’nun yükselen yıldızı, Çin pazarının lideri Oppo bu yıl MWC’de dikkatleri üzerine toplamak istiyor. Geçen seneden bu yana satışlarını %122 arttırarak kendi ülkesinde akıllı telefon lideri olan firma henüz yeni bir cihazın ipucunu vermese de MWC’de bir takım yeni teknolojiler tanıtması bekleniyor.

Firma geçtiğimiz yıl selfie modasının yükselişe geçtiği dönemde özel teknolojilerle donatılmış, 8 megapixel ön kameraya sahip, Selfie Expert ailesine mensup Oppo F1’i tanıtmıştı. Şimdilerde ise Oppo’nun “5x Project” adını verdiği teknolojinin daha önce görülmemiş bir kamera deneyimi yaşatacağı ileri sürülüyor.

Oppo bu konuda iddialı da bir basın gönderisi yayınladı. Firmanın “Kullanıcılara eşi benzeri görülmemiş derecede ayrıntılı resimler çekme olanağı sunacağız” şeklindeki açıklaması fotoğraflarla arası iyi olanları heyecanlandırmaya yetti.

Oppo’nun nasıl bir teknolojiyle kullanıcı karşısına çıkacağının detayları henüz bilinmiyor. Yüksek çözünürlüklü görüntü işleme ve süper detaylı selfie gibi özellikler beklenilenler arasında.

Cevap bırakın