OPPO Mobil Dünya Kongresi’nde en yeni amiral gemisi modellerini görücüye çıkardı

0

2021’i dünyanın dördüncü büyük akıllı telefon markası ve Android 5G pazarının ikinci büyük şirketi olarak tamamlayan OPPO, Mobil Dünya Kongresi’nde, hızlı şarj teknolojilerini, 5G alanlarında kaydettiği Ar-Ge başarılarını ve amiral gemisi yeni ürünlerini tanıttı.

OPPO, Mobil Dünya Kongresi 2022’nin açılışında heyecan verici yeni teknolojilerinin tanıtımını yaptı. Markanın duyurduğu yeni teknolojiler arasında, 150W SUPERVOOC Hızlı Şarj, pil ömrünü iki katına çıkaran Battery Health Engine, 9 dakikada 4500mAh pili şarj eden 240W SUPERVOOC Hızlı Şarj ve 5G’yi hızlı bir Wi-Fi’a dönüştüren yeni OPPO 5G CPE T2 bulunuyor. Find X5, Find N ve OnePlus 10 Pro gibi amiral gemisi akıllı telefonlarını da ziyaretçilerle buluşturan OPPO, son teknoloji görüntüleme NPU’su MariSilicon X, OPPO Air Glass ve OPPO Retractable Camera gibi inovatif teknolojilerini de sergiledi.

OPPO Yurtdışı Satışlar ve Hizmetler Başkan Yardımcısı Billy Zhang, şu açıklamalarda bulundu: “Geçen yıllarda karşılaştığımız birçok zorluğa rağmen OPPO olarak istikrarlı bir büyüme gerçekleştirdik. 240W SUPERVOOC Hızlı Şarj gibi teknolojiler bizim inovasyondaki liderliğimizi gösteriyor, OPPO 5G CPE T2 gibi cihazlar ise sektörün gitmekte olduğu yeni yönlere işaret ediyor. OPPO, gerçekleştirdiği inovasyonlar ve yaptığı iş birlikleri ile dünya genelindeki kullanıcılara ilham verici teknoloji deneyimleri getirmeyi amaçlıyor.”

OPPO dünya çapında istikrarlı büyümesine devam ediyor 

Ar-Ge’ye devamlı olarak yatırım yapan ve her zaman mümkün olan en iyi ürünleri sunmayı taahhüt eden OPPO, Canalys rakamlarına göre 2021 yılında önceki yıla kıyasla %22 büyüyerek dünyanın en büyük dördüncü akıllı telefon markası konumunu ve %11 olan pazar payını korudu. OPPO Find X3 Serisi sevkiyatları önceki nesle kıyasla yüzde 140 arttı. 5G liderlerinden OPPO, ikinci yılda da üst üste dünyanın ikinci büyük Android 5G akıllı telefon markası oldu.

Cevap bırakın