Oppo yeni teknolojisi ile büyük bir derde son verecek

0

Birilerine ulaşmanız gerektiğinde telefonunuz çekmiyorsa ya da internet bağlantınız bulunmuyorsa oldukça zor bir durumda kalabilirsiniz. Oppo MeshTalk ile birlikte bu büyük soruna son verip kullanıcıları rahatlatmayı planlıyor.

Oppo MeshTalk ile birlikte çekmeyen telefon derdine son verecek!

Oppo tanıttığı MeshTalk adlı teknolojiyle birlikte kullanıcılar için önemli bir soruna son vermeyi hedefliyor. Şirket yeni iletişim protokolü ile birlikte telefonunuz çekmediği zamanlarda ve internet bağlantısının bulunmadığı anlarda arama yapmanıza ve mesaj atmanıza imkan sunacak.

Oppo MeshTalk

Bataryaya olumsuz yönde herhangi bir etki göstermeyecek olan bu yeni teknoloji, özellikle acil durumlarda kullanıcıların işine fazlasıyla yarayacak.

Teknolojiden kısa bir şekilde bahsetmemiz gerekirse Oppo, 3 kilometrelik bir alanda bulunan diğer Oppo cihazlarla iletişim kurarak yerel bir oluşturacak. Oluşturulan bu yerel ağ sayesinde internet bağlantınızın bulunmadığı ve telefonunuzun çekmediği anlarda mesaj göndermeniz ve çağrı yapmanız mümkün hale gelecek.

Şirket şu an için yeni teknolojinin son kullanıcıya ne zaman sunulacağını ve hangi modellerde kullanılacağını açıklamadı.

Cevap bırakın