OPPO kullanıcıları müjde! ColorOS 12 çıkış tarihi belli oldu

0

OPPO, yeni arayüzü ColorOS 12’nin üzerine çalışmalarını sürdürüyor. Şirket her ne kadar bir sonraki güncellemenin getireceği yenilikler ve çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapmasa da, sızıntılar sayesinde önemli bilgiler ortaya çıkıyor.

Kullanıcıların merakla beklediği ColorOS 12, daha önce pek çok kez ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Çinli kaynaklar bu arayüzün çıkış tarihi hakkında önemli bir bilgiye ulaştı.

ColorOS 12, 13 Eylül tarihinde piyasaya çıkacak

Çinli kaynaklardan biri, OPPO telefonunda kullanmış olduğu Breeono asistan sayesinde ColorOS 12’nin çıkış tarihini tespit etti. Buna göre OPPO’nun bir sonraki arayüz güncellemesi, 13 Eylül tarihinde resmi olarak piyasaya sürülecek.

Bu tarihin ortaya çıkmasından sonra OPPO yetkilileri hemen harekete geçerek gönderilen bildirimi güncelledi. Bunun yerine ColorOS’un yeni sürümü için; ”yakında geliyor, lütfen bizi takip etmeye devam edin”  şeklinde değiştirildi.

OPPO’nun önümüzdeki ay duyuracağı yeni ColorOS güncellemesi; ekranlar arası bağlantı işlevini destekleyecek. Bu sayede; cihazlar arası dosya aktarımı, pano paylaşımı, ekran görüntüsü ve mesaj senkronizasyonunu da gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bunun yanı sıra görsel ve performans açısından da bir takım yenilikler bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda OnePlus ile güçlerini birleştiren OPPO, kullanıcılara daha stabil bir sistem deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Şimdilik öne çıkan bilgiler bu kadar. Daha fazla ayrıntı için takipte kalmaya devam edin…

Cevap bırakın