Oppo Find X3 Lite kutusu sızdırıldı: Şarj adaptörü var!

0

Oppo Find X3 Lite kutu içeriği sızdırıldı. Daha önce bazı özellikleri ortaya çıkan yeni telefonun kutu içeriği de bu sızıntı ile belli oldu. Bir süredir kutu içeriğinden ‘şarj adaptörünü’ çıkartan Apple, Samsung ve Xiaomi gibi akıllı telefon üreticileri topa tutulmuştu. Gündem konusu haline gelen kutu içeriğinin değiştirilmesine yönelik pek çok markadan yorum gelmişti. Oppo’nun ise yeni sızdırılan telefonunun kutusundan şarj adaptörü çıkıyor. İşte telefon hakkında ortaya çıkanlar:

Oppo Find X3 Lite özellikleri

Oppo geçen ay Reno 5 ailesini tanıttı. Oldukça iddialı modellere ev sahipliği yapan Oppo’nun bir sonraki telefonu Oppo Find X3 serisi olacağı söyleniyor. Şimdi ise Oppo Find X3 Lite adlı bir telefonun kutusuyla birlikte sızdırıldığı görülüyor. Daha önce de bu lite modelinin Oppo’unun Reno 5 modeliyle aynı özelliklere sahip olacağı sadece tasarımsal olarak biraz farklı olacağı iddia edilmişti. Ancak görünen o ki bu iddialar gerçek oluyor.

Oppo Find X3 Lite-03

Telefon 5G özelliğinde ve 90 Hz ekran yenileme hızında AMOLED bir ekran ile bizleri karşılayacak. 32 Megapiksellik ön kameraya arka tarafta 64 Megapiksel ana, 8 Megapiksel ultra geniş, 2 Megapiksel makro ve 2 Megapiksel derinlik sensörü eşlik edecek. Lite takısına sahip olduğu için telefonda Snapdragon 765G işlemcisi kullanılacak. Kutudan ise dev bataryasına ek olarak Android 11 tabanlı ColorOS 11.1 ile çıkacak olan telefonda 4.300 mAh batarya, 65W hızlı şarj yer alıyor.

Cevap bırakın