Oppo Find X3 için nihai sızıntı: İşlemcisi kesinleşti!

0

Oppo’nun Find X3 olarak adlandırılan yeni akıllı telefon serisi için uzun zamandır sızıntılar ortaya çıkıyor. Bu kapsamda ailenin üç üyeden oluşmasının yanında işlemcisi de belli oldu.

Telefon serisinin Find X3 Pro, Oppo Find X3 Neo ve Oppo Find X3 Lite olmak üzere üç farklı seviyede karşımıza çıkacağı söyleniyor. Pro takısına sahip olan modelin amiral gemisi ve tahmin edebileceğiniz gibi üst segment, Neo modelinin orta ve Lite modelinin ise giriş seviyesi özelliklere sahip olması bekleniyor ancak elbette bu telefonlar arasında küçük farklar da olabilir.

Oppo Find X3 hakkında öğrenilen yeni detay

Telefon serisi hakkında pek çok fikir bulunuyor. Öncelikle Neo olarak adlandırılan telefon modelinin yeniden yapılandırılmış Reno 5 5G olacağı belirtiliyor. Buna ek olarak telefonlarda Snapdragon 870 işlemcisinin yer alacağı yönünde bazı raporlar ortaya çıktı.

Oppo Find X3

Bu raporlar ise AnTuTu ve AIDA 64 karşılaştırma testinden geliyor. Snapdragon 870 işlemcisine sahip olan cihaz PEDM00 olarak adlandırılıyor ve normalde telefonların Snapdragon 865 ile gelmesi bekleniyordu. Yeni ortaya çıkan ekran görüntülerinde ise telefonlardan birinde ya da ikisinde Snapdragon 870 gelecek gibi duruyor.

Telefon modelleri elbette kutudan Android 11 ve ColorOS 11.2 ile çıkacak. Ekran tarafında ise daha önceki öğrendiğimiz bilgilere göre 1080 x 2412 piksel çözünürlüğünü göreceğiz.

Cevap bırakın