Oppo Find X2, 2020 yılının ilk aylarında satışa sunulacak

0

2019’da tam ekran tasarımı ve sürgülü kamerası ile büyük ilgi gören Oppo Find X yenilenip kısa süre içerisinde satışa sunuluyor…

Oppo Find X, sürgülü kamerasından dolayı geçtiğimiz yılın akıllı telefon gündeminden hiç düşmüyordu. Şimdi de modelin ardılı da sektöre damgasını vuracak gibi görünüyor. Çinli firma tarafından önümüzdeki senenin başlarında piyasaya sürüleceği kaydedilen Find X2, şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Şüphesiz Oppo Find X modeli, geçtiğimiz yılın en çarpıcı telefonları arasında önemli bir konumdaydı. Tam ekran tasarımı ve sürgülü kamerası ile büyük ilgi gören model, 2020’de yeni versiyonuyla raflardaki yerini alacak.

Snapdragon 865 tabanlı olacak

Merkezi Çin’de bulunan Oppo, Find X modelinin ardılını bu yıl satışa sunmamıştı. Firma, konuyla ilgili açıklamada bulunarak, önümüzdeki yılın Nisan ayına kadar Oppo Find X2 modelinin piyasaya sürüleceğini duyurdu. Paylaşılan ayrıntılardan, ürünün Snapdragon 865 yonga setinden güç alacağı öğrenildi.

Büyük ihtimalle Oppo, modeli 2K ekran çözünürlüğü ile satışa çıkaracak ancak Find X2 cihazında, tıpkı önceki modelde olduğu gibi yine sürgülü kamera olup olmayacağı şu an için belirsiz. İddiaya göre söz konusu akıllı telefon modeli, Sony tarafından geliştirilen yeni kamera teknolojisini barındırabilir. Kısa süre içinde model hakkındaki diğer ayrıntıların birer birer netlik kazanacağı tahmin ediliyor.

Cevap bırakın